PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516408}

Profil

Profilage
7,7 2 205
ocen
7,7 10 1 2205
Profil
powrót do forum serialu Profil

Adel i 5 sezon...

ocenił(a) serial na 9

Czy tylko mnie wkurza jej postać?? pierwszy odcinek z nią - spoko, ale nie spodziewałam się, że będzie w kolejnych... A Chloe wydaje się być ślepa, na jej (Adel) odchyły... nie wiem jak dalej, bo dopiero zaczynam 5 sezon, ale mam wrażenie,że coś z nią nie tak...

ocenił(a) serial na 8
katarzynaher

To szykuj się na szok. Bo w 7 odcinku Adele prześpi się z Rocherem.

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Szczęka mi opadła i nie mogę jej podnieść z podłogi całe popołudnie.... aż brak mi słów...

ocenił(a) serial na 8
katarzynaher

Nie przesadzaj! Po tym widać, że twórcy chyba nie mają pomysłu na to jak stworzyć konkretny wątek dotyczący prywatnego życia Rochera. Pchają go w ramiona laski, wyglądającej jak szmaciara ze skuotu.

ocenił(a) serial na 7
katarzynaher

Wcale się nie dziwię, też jestem w szoku :( to było tak zupełnie znikąd wzięte :/

Zresztą cały ten wątek z Adel jest kompletnie bez sensu :/ już odcinek 6 był potwornie nielogiczny, ale z tym 7 to już przekroczyli granice absurdu.

Niestety o ile sezony 1-2 były świetnie prowadzone i rozpisane, o tyle od 3 widać wyraźny spadek formy scenarzystów. 4 był już słaby. Ale to co wyprawiają w 5 to już woła o pomstę do nieba. Jakoś w tym kontekście nie dziwi mnie decyzja aktorki o odejściu po 6 serii :(

ocenił(a) serial na 8
Rejka

Szczerze to w sumie miała bym inny pomysł na wątek przewodni dotyczący postaci w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
Rejka

Nie no wątki spraw, przynajmniej jeśli chodzi o pomysły są ciekawe. To co wyczyniaja z życiem prywatnym Rochera i Chloe to moim zdaniem jest cyrk.

ocenił(a) serial na 7
christinearron

Porywanie osoby uznanej przez sąd za niepoczytalną oraz praktycznie wmanipulowanie jej w całą tą sytuację z próbą zabicia córki Chloe... wybacz ale logika tych zdarzeń to czyste SF :p

Żaden sąd by im tak zdobytych dowodów nie uznał :p ba prawdopodobnie sami potracili by pracę :p więc niestety ale nie tylko z wątkami obyczajowymi scenarzyści mocno przeszarżowali xp

Mam tylko nadzieję, że ten miliarder lovelas którego doczepili do Chloe już się nie pojawi xp jeszcze mi nie przebrzmiała trauma po tym ich poprzednim pseudo-romantycznym kuriozum z sędzią Hoffmanem xp to był okropnie skopany i pokopany wątek xp

ocenił(a) serial na 8
Rejka

Ok. Racja po twojej stronie samej mi się to nie bardzo podobało.

Wymagająca jesteś. Nie trafiłam bym chyba w twoje gusta :P

ocenił(a) serial na 8
Rejka

Chodź co do wątków obyczajowych to jest tak samo. Chodź by Rocher i to że zaliczy Adele. Kolejny raz....już po raz trzeci..... będzie z kobietą którą ledwo zna. Sorry ale moim zdaniem takie zachowanie kompletnie nie pasuje do charakteru i osobowości tej postaci. To bardziej akcje w stylu Chloe.

ocenił(a) serial na 7
christinearron

Zwłaszcza że ma małego synka :/ i raczej to ten typ człowieka który po utracie żony powinien myśleć też o swoim dziecku...

A takie kompletnie od czapy romanse z ewidentnie niestabilnymi emocjonalnie kobietami to na pewno coś w sam raz dla kochającego samotnego ojca xD oj ci scenarzyści i ich dzikie fantazje, ech -_-"

ocenił(a) serial na 8
katarzynaher

I 5 sezon się już skończył. Adele odeszła, Fred nie żyje, a Chloe wbiła Rocherowi nożyczki w plecy. To tak z grubsza. Pozdro :)

christinearron

Niestety Adele wróciła z podwójną siłą, bo ze swoją trzepniętą siostrzyczką. To jest przykład jak można zepsuć świetny serial, gdy gra aktorka, która irytuje od samego początku :(

ocenił(a) serial na 9
Leila30

to po co oglądasz, znajdź sobie inny serial żebyś nie musiała marudzić na FW-bie
typowo polskie Leilo30
np The Handmaid's Tale

joaboc3001

Nie potrzebuje twoich rad, mam ochotę to "marudzę" nie twoja sprawa, napisałam swoją opinię, której nie musisz czytać

katarzynaher

Hej, wyglądacie na zorientowanych, więc mam pytanie. Skończyłam oglądać 7 sezon, a ponieważ oglądam od niedawna to wydawało mi się w miarę dobrze pamiętam różne rzeczy, ale:
w odcinku w którym pod Adele podszywa się jej siostrunia, Emma mówi do niej, że nie powinna się dziwić jej i Hipo, bo przecież ona spała z Rocherem. I teraz moje pytanie - czy jest to zabieg scenarzystów żeby ta cała Camii się dowiedziała o tym, czy też w którymś momencie ten fakt stał się znany na komendzie?
Z tego co ja się orientuję wiedzieli tylko, co oczywiste, Adele i Rocher, a Chloe się domyśliła, a tu nagle z ta informacją wyskakuje Emma, której nawet wtedy w pobliżu Paryża nie było :P

ocenił(a) serial na 9
katarzynaher

hej Katarzynoher-co za głupi nick
mam propozycję dla ciebie bo lubisz narzekać jak każdy Polak obejrzyj sobie The Handmaid's Tale -zacznij od 2 sezonu od razu ,być może jeśli obejrzysz w/w serial który dla mnie jest okropnie mroczny i dołujący - to docenisz Profilage przy którym można się odprężyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones