PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597228}

Prosto w serce

4,8 12 530
ocen
4,8 10 1 12530
Prosto w serce
powrót do forum serialu Prosto w serce

Cóż za niepohamowana radość z tej informacji... mam nadzieję tylko, że dobrze spojrzałam i nie ciesze się zbyt wcześnie.... .
Pozdr.

ocenił(a) serial na 10
plitunia1987

Chciałaś chyba na pisać 115 odcinków nie wiem skąd wiozłaś 116 odcinków.

ocenił(a) serial na 3
Zbuntowany_RBD

Może i faktycznie 115 odc. :) nie będę się sprzeczać!

ocenił(a) serial na 4
plitunia1987

115 pewnie i tak - ale przed wakacjami. Oglądałam oryginał (który jest nie do pobicia). Wygląda na to, że to dopiero półmetek.

plitunia1987

na pewno będzie więcej bo kiedyś oglądałem wywiad z sochą która mówiła o wielu serialach też o tym i powiedziała że ma być około 200 odcinków do końca roku 2011 :)

ocenił(a) serial na 3
bryncu

Hurraaa cóż za niepohamowana radość... . :) heh
Fakt oryginał lepszy, ale też beż rewelacji - arcydziełem bym tego nie nazwała:)
Każdy ma swój gust :)

plitunia1987

daj Boże że koniec :D

ocenił(a) serial na 10
nihooya

Więc tak odcinków było 115 ale teraz zrobiło się 118 odcinków nie wiem czemu tak jest podaję linka http://www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/24,20110617,15,1,st,dz,go,cpr.html może komuś przyda się ten link.

plitunia1987

Obejrzałem minutę i jestem w stanie stwierdzić, że jest do kicz do potęgi. W sumie jak każdy polski serial aktualnie nadawany, no może są jakieś wyjątki...

ocenił(a) serial na 1
plitunia1987

gdzieś kiedyś przeczytałam że ten serial jest tym, z czym od razu kojarzą nam się nazwiska Bobek i Mucha :D

krl_

kupa? ;D

ocenił(a) serial na 3
krl_

Świetne porównanie:) Bardzo mnie to rozbawiło:)) Dzięki:)

użytkownik usunięty
plitunia1987

no niestety, pierwszy sezon ma tyle odcinków :-) potem jeszcze drugi sezon (wrzesień, październik, listopad, grudzień) i pewnie kolejna telenowela :)

No tak, mozna bylo sie spodziewac, ze to sie tak szybko nie skonczy. Ciekawa jestem, co nam tvn po tym "badziewiu" zaserwuje. Jesli zobacze Bobka i Sochę w kolejnym serialu, to chyba.... zwym*otuję. Oby tylko tej bzzyczącej aktorki nie było, bo autentycznie przestanę oglądać tvn. Szacunek do widza jakiś musi być!!!

ocenił(a) serial na 4
decoco

http://film.wp.pl/id,29207,title,Julka,film_szczegoly.html
Kolejny tasiemiec, który będzie emitowany w 2012 roku, po zakończeniu "Prosto w serce". Dla odmiany... Obuchowicz.

plitunia1987

Mam nadzieję, że nie nakręcą kolejnego sezonu. Niech lepiej puszczą oryginał, będzie miał większą oglądalnośc. Czy to ktokolwiek ogląda? Włączyłam wlaśnie powtórkę któregoś odcinka i O mój Boże, naprawdę te wszystkie Majki i Brzydule to było nic w porównaniu z tym, mi kojarzy się ten serial z tym samym co ktoś napisał wyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones