PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597228}

Prosto w serce

4,8 12 527
ocen
4,8 10 1 12527
Prosto w serce
powrót do forum serialu Prosto w serce

co za żenujące zakończenie:) Z resztą jak cały serial:P

Nephi

zgadzam sie, spodziewalam sie lepszego zakonczenia i tego przeskoku o 25 lat pozniej, u nas w serialach to nie udaje jak w filmach czy serialach zagranicznych np w Gotowych na wszystko gdzie wyszlo calkiem fajnie przeskok w finale 4x17 o 5 lat pozniej

ana486

Co niby było w tym przeskoku 25 lat później?
Czasem akurat w porze obiadowej mi się trafiał ten serial i jestem ciekawa cuż tam za dziwy były pod koniec :)

ana486

Oglądałem dzisiaj ostatni odcinek i nie widziałem jakiegoś przeskoku o 25 lat. Ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym zakończeniem??

Nephi

ten serial oglądałam sporadycznie... ale powiem szczerze ,że ostatni odcinek bardzo mi się podobał,zwłaszcza scena jak obie rywalki jechały autobusem na porodówkę :D

ocenił(a) serial na 7
iwo84ona

Mnie cały serial średnio się podobał, choć oglądałem 'od deski do deski'. Mocno mnie ruszył gdzieś od odcinka 190.

ocenił(a) serial na 9
Nephi

jakie 25 lat później|? o czym wy mówicie?

karolina922

chyba chodzi o zakończenie w internecie, na tvnplayer... chyba.

karolina922

teraz już nie ma tego zakończenia na tvnplayer, bo sprawdziłem. Było na 100% bo mama mi mówiła, sam obejrzałem ostatni odcinek w telewizji.

karolina922

Akcja przenosi sie 25 lat później. Mucha i Bobek jako starzy tetrycy w sypialni:) Artur przez tel. sprzecza sie z ich synem Wiktorem (którego gra odmłodzony Bobek) o osiedle "podwieszane":P Wiktor spotyka sie z córką Czarka i Konstancji - Różą (którą gra Socha), a sam ogląda się za dziewuchą od kawy(tak ją nazywa Róża). Coś w ten deseń było:)
Odcinek z netu.

ocenił(a) serial na 10
Nephi

szkoda ze juz koneic serialu , przyzwyczaiłem sie juz :P

quari44

no macie racje juz tego przeskoku 25 lat pozniej nie ma na tvnplayer, bo teraz patrzylam,

Nephi

Tutaj link do obejrzenia ;)
http://youtu.be/zWTIGqh3Q74

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones