PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597228}

Prosto w serce

4,8 12 528
ocen
4,8 10 1 12528
Prosto w serce
powrót do forum serialu Prosto w serce
ocenił(a) serial na 5
mateuszek99

Mateuszku, przyłączam się do Twej opinii i na tę "100" się zgadzam by nie być drobiazgowym.

ocenił(a) serial na 3
mateuszek99

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ , bo Majka była beznadziejna a tego serialu to juz nie wiem jak opisać , dno :)

ocenił(a) serial na 2
slgosia

Majka była trochę lepsza od tego ale Brzydula była super i te teksty zachowania Przemko ( było się z czego pośmiać )

ocenił(a) serial na 3
VincerO_o

Zgadzam się Brzydula była fajna

ocenił(a) serial na 1
slgosia

No dokładnie. Brzydula była zajebista, Majka by uszła w tłoku, ale prosto w serce to kompletne dno.

ocenił(a) serial na 10
mateuszek99

Moim zdaniem BrzudUla była super, bo była pierwsza. Majka była dnem totalnym (a gra aktorska obsady poniżej krytyki), sztuczna do bólu. Prosto w serce na pewno lepsze od Majki, plasuje się po środku. Ogólnie Przyciąga mnie do tego serialu Jacek Braciak, Agata Kulesza i Krzysztof Stelmaszczyk ;) A Mucha moim zdaniem też nie jest taka zła. Jest w jej grze jakaś taka... naturalność.

kasq

Może gdyby właśnie Muszka nie grała czyli była sobą - wyszłoby lepiej tzn naturalnie? :)
Pewnie włożyła w swoją rolę dużo pracy i wysiłku, ale wyszło jak wyszło. Mam wrażenie, że jak się człowiek nie spina, mniej stara niż zwykle i nie ma wobec siebie zbyt wielkich oczekiwań, to wszystko wychodzi właśnie naturalnie...?! Jak w życiu :)

ocenił(a) serial na 10
decoco

Pewnie, masz rację ;) Trochę przekombinowała, ale w ogólnym rozrachunku nie wypada tak tragicznie. Są gorsi pseudoaktorzy w tym kraju, a nawet na świecie ;p

mateuszek99

Majka Srajka

ocenił(a) serial na 1
mateuszek99

z całym szacunkiem - ale Majka, a właściwie Joanna Osyda była największym drewnem, że ja p...

ocenił(a) serial na 6
SztucznyMrok

Może i aktorka grająca Majkę była drewnem, ale Mucha też nie pasuje do roli bokserki...

mateuszek99

to ty chyba na glowe upadles....

1.Brzydula
2.PWS
3.Majka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones