Przed kim uciekamy, Mamo
powrót do forum 1 sezonu

Bardzo wciągający i trzymający w napięciu, a aktorka grająca matkę urzekła mnie od razu, mimo że zdecydowanie ma socjopatyczne skłonności. Wszystko jest tajemnicze, dość długo czekamy na odpowiedzi na pojawiające się od razu pytania: przed kim uciekają główne bohaterki, skąd mają pieniądze, dlaczego tak potoczyło się ich życie…? Końcówka serialu smutna i chyba od początku można było wyczuć, że sama matka wiedziała, że tak to się musi skończyć (czego potwierdzenie dostajemy w ostatnim odcinku). Aż chciałabym obejrzeć kontynuację, żeby zobaczyć jak potoczyło się życie Bambi, która została jedynie nauczona chować się i uciekać.

ocenił(a) serial na 5
ankulka

Ja nie doczekałam się odpowiedzi na pytanie: przed kim uciekają? To odkąd zaszła w ciąże, ojciec postanowił ją zabić i zatrzymać dziecko? Przecież w rozmowie z jej matką mówił, że on planuje dziecko (Bambi) zostawić, a córki nie stracić. Nie ma kompletnie żadnej racjonalnej odpowiedzi, dlaczego główna bohaterka postanowiła zniszczyć 16 lat życia swojego dziecka i zrobić z niej dzikuskę

taczmi



SPOILER





















Matka przed urodzeniem Bambi uszkodziła samochód rodziców i Ci zginęli w wypadku (potem okazało się, że ojciec przeżył), podejrzenie padło na córkę. Więc myślę, że dlatego na początku mogła uciekać. Do tego wiedziała, że jej krewni przyjechali obejrzeć Bambi jak tylko się urodziła, może główna bohaterka bała się, że jej zabiorą dziecko? A potem chroniła Bambi jak ta wronia mama z jej dzieciństwa - gdy tylko ktoś chciał ją skrzywdzić, nawet złym słowem, to ich atakowała. Więc potem uciekała już przed wszystkimi. Jej decyzje nie były racjonalne, ale dorastanie w patologicznej rodzinie zrobiło z niej psychopatkę, nie reagowała jak zdrowy człowiek.

ankulka

Jeśli Cię urzekła obejrzyj starszy serial "Bir bulut olsam", gdzie gra Narin Bulut i jest w tej roli cudowna. Do tego dochodzi jeszcze Mustafa Bulut grany przez genialnego Engina Akyürka. A serial naprawdę wart zobaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones