PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802573}

Przedziwna planeta Ziemia

One Strange Rock
8,4 1 990
ocen
8,4 10 1 1990
Przedziwna planeta Ziemia
powrót do forum serialu Przedziwna planeta Ziemia

Uczta dla oka

ocenił(a) serial na 9

Przede wszystkim fantastyczne zdjęcia. Sam serial mocno chaotyczny ale jak inaczej wcisnąć aż tak wiele tak złożonych zjawisk i procesów w zaledwie 10 odcinków. Trochę denerwowali mnie filozofujący astronauci - nie trzeba lecieć w kosmos aby martwić się o naszą planetę. Przy tym wszystkim jeszcze bardziej polubiłam Willa Smitha :-)

Inga__filmweb

Z tymi astronautami to ciekawa uwaga, ALE - jest coś na rzeczy. W większości relacji osób, które miały szansę zobaczyć planetę Ziemia z przestrzeni kosmicznej, przewijają się podobne refleksje i uwagi. Każdy może sie troszczyć o planetę, ale podobno wlaśnie w ujrzeniu jej w całości, zawieszonej w kosmicznej próżni, jest coś takiego, przekracza wszystko inne, co można poznać będąc na jej powierzchni. Ta perspektywa mocno zmienia ludzi i nadaje im całkowicie nowego spojrzenia i spycha ich na całkowicie nowe tory. Druga sprawa, że Astronauci to czołowka jeśli chodzi kondycję, inteligencję i inne warunki psychofizyczne. Nie twierdzę, że ich przemyślenia są bardziej wartościowe, ale jednak jestem w stanie zaakceptować, że po tym, jak zobaczyli ZIEMIĘ i kosmiczną PUSTKĘ, ktora ją otacza, zdolni są do głębokich, niepretesjonalnych refleksji.

Dobry_2

Reż tak uważam. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones