PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210086}

Przekręt

Hustle
8,1 1 472
oceny
8,1 10 1 1472
Przekręt
powrót do forum serialu Przekręt

Inteligentny i pomysłowy, okraszony nutą angielskiego humoru. Jeden z najlepszych brytyjskich seriali ostatnich lat. Ubolewam jedynie, że nasza telewizja publiczna nie potrafiła go umiejętnie zareklamować i puszczała go przed północą. Dane mi było zobaczyć 2 pierwsze sezony. Polecam gorąco, bo to naprawdę świetny serial!!!

ocenił(a) serial na 10
Bushi

Rzeczywiście rewelacyjny serial!
Kiedyś wieczorem skacząc po kanałach trafiłem na scenę jak Stacie i Danny robili wałek z psem w barze i już wtedy się zakochałem. Widziałem 4 sezony. Niezwykle inteligntne i błyskotliwe akcje, a każda z nich na samym początku wydaje się niewykonalna. Mimo to bahaterowie działając w drużynie osiągają swoje cele. "If we can't do this, nobody can."
Serial na pewno zyskałby wielu fanów gdyby emitowali go w normalnych godzinach.

ocenił(a) serial na 8
Bushi

Ja również nie rozumiem, czemu TVP go bardziej nie reklamowała. Trafiłem na niego przypadkiem. Scenariusze niektórych odcinków mogłyby zawstydzić nie jedną kinową produkcję z USA.

Bushi

ja dzis natrafiłam na ten serial - jest po prostu swietny :) Tylko faktycznie szkoda ze tak późno go puszczają, chociaz i tak dobrze ze jest w soboty :)

Bushi

przekręt emituje teraz TVP 2 o 1:40 w cyklu "kino nocnych marków". Trudno powiedzieć czym kierowali się w TVP 2 emitując ten świetny serial o tak póżnej porze!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
andysoc

musze przyznac ze serial jest rewelacyjny:) kazdy odcinek moglby byc oddzielnym filmem pelnometrazowym i te filmy robili by furorr!! dawno nie widzialem tak swietnego serialu w swojej kategorii... poprostu masakra!!!! dobrze by zareklamowali ten serial i bylby to prawdziwy hit:P

Rychu_Pan_Zaglady

Byćmoże trzeba należeć do specyficznej grupy ludzi żeby docenić ten błysk.
Bo serial był rewelacyjny, po pierwszym odcinku myślałem że to jakiś genijalny film (w telewizji niebył nagłaśniany)jak dowiedziałem się ze to dopiero początek to aż mnie ciary przeszły.

Chętnie widziałbym w mojej wideotece przynajmniej jeden sezon, doradźcie skąd ściąnąć.
nowatectechnology@o2.pl

ocenił(a) serial na 10
nowatectechnology

Jak na razie dostępne są 4 sezony. Poszukaj na torrentach lub jeżeli wolisz rapidshare to tu masz link do wszystkich odcinków
http://www.rapidsharelinks.net/forum/viewtopic.php?t=310&highlight=&sid=da6751c6 b88d6b2ddfa8310aeb9f8de0
Jak na razie dostępne są napisy do 1-go sezonu, ale będą też do drugiego.

ocenił(a) serial na 8
Bushi

Co tu duzo pisać, serial jest po prostu doskonały. Zaskakuje totalnie.
POLECAM.

ocenił(a) serial na 9
TurnMeOn

Zgadzam się w 100%. Niemalże każdy odcinek niesamowicie wciąga.
Dodatkowo postacie i aktorzy łatwo wpadają głęboko w serce widza :)))
I powiem szczerze, że lektor w tym serialu jest bardzo fajnie dobrany :D
Nic dodać nic ująć, świetna rozrywka.
OD dłuższego czasu doceniam posiadanie BBC Entertainment - boska stacja:P
Pozdrawiam fanów Mickey'ego i reszty grupy :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones