PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601348}
6,9 50 406
ocen
6,9 10 1 50406
6,2 5
ocen krytyków
Przepis na życie
powrót do forum serialu Przepis na życie

Nie wiem czemu, ale ta postać jest sama w sobie tak irytująca, że ciężko oglądać czasami jakiekolwiek sceny, chociażby miłosne. Facet to istny egocentryk, który myśli, że może mieć każda kobietę, że każda powinna padać u jego stóp i że wszystko ma się kręcić tak jak on tego sobie życzy. Anka to nie wiem czy jest ślepa czy głupia, że żyje pod jednym dachem z facetem, który można powiedzieć uciekł sprzed ołtarza bez jakiegokolwiek wyjaśnienia i pognał w świat za inną. Fakt, że tą inną była ona, ale to już można się zastanowić nad tym czy taka osoba zasługuje na zaufanie. Poza tym w 5 sezonie zrobił się jeszcze gorszy. Owinął sobie Ankę wokół paluszka, która przez prawie trzymiesięczny pobyt na wakacjach nie zainteresowała się swoją córką. Nie zapytała się czy zdała maturę i dostała się na wymarzone studia, jak żyje, czy jest zdrowa..nic, kompletnie zero zainteresowania a on jeszcze ucieszony przyjeżdża z wakacji i dyktuje Ance jak ma postępować ze swoim dzieckiem skoro nie umie zaopiekować się własnym. Żenująca postać.

ocenił(a) serial na 9
aneta99_7

zgadzam się Jerzy jest obleśny nie znoszę go bo Szyc go gra, wolałam żeby Anka była z Maćkiem albo z kimś innym.

ocenił(a) serial na 8
aneta99_7

Popieram zwłaszcza od ostatniego sezonu nie da się na niego patrzeć...Niech wraca Maciek i niech z Anką będzie.

Aselka

Mnie też bardziej przekonuje Maciek. Szkoda, że tak rzadko pojawia się w serialu.

aneta99_7

To prawda, Jerzy często mnie (i chyba nie tylko) irytuje. Ale szczerze mówiąc Anka już kręci się koło niego od samego początku i kto wie czy w późniejszym czasie scenarzystom taki układ rzeczy się nie znudzi i nie sprowadzą Maćka z powrotem, bądź jakiegoś innego faceta, który wreszcie okaże się normalnym, fajnym partnerem dla Anki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones