PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601348}
6,9 50 406
ocen
6,9 10 1 50406
6,2 5
ocen krytyków
Przepis na życie
powrót do forum serialu Przepis na życie

jakim cudem Anka po ścieciu dredów ma takie długie, niezniszczone włosy. O ile wiem to wlosy po dredach ścina się na
krótko

milenasy

Dredy były doczepiane. Nawet nie ma szans aby z tak krótkich włosów jakie miała Anka zrobic tak długie dredy:)

ocenił(a) serial na 9
Nephi

w tych dredach wygląda ohydnie.

ocenił(a) serial na 8
milenasy

kolejny mit na temat dreadów -.-
dready można rozpleść

FeelBliss

ale zajmuje to mnóstwo czasu i jest bardzo bolesne a wlosy, a Anka robi to rano przed praca w kilka chwil

ocenił(a) serial na 8
milenasy

ale nie zmienia to faktu że dready się rozplątuje, myje itd. ból jest kwestią indywidualną, mnie praktycznie nie bolało, serial to serial a ja nawiązałam do drugiej części wypowiedzi

FeelBliss

ale ja nawiązuję do filmu, anka idzie z rana do łazienki z nozyczkami ci świadczy, ze cche je ściąć , siedzi tam chwile i juz ma pieknie rozplątane i przystrzyżone włosy!

milenasy

Przede wszystkim to nie były dredy tylko warkoczyki. Po prostu odplątała je od włosów no. Przecież widać że po pozbyciu się ich z głowy, ma pokarbowane włosy - tak jak po rozpleceniu warkoczyków.

ocenił(a) serial na 10
milenasy

Chyba oglądałaś film nieuważnie. Anka przed kamerą odpina warkoczyki i rozczochruje włosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones