PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36184}

Przeprowadzki

6,6 1 328
ocen
6,6 10 1 1328
Przeprowadzki
powrót do forum serialu Przeprowadzki

polskich seriali. Wydawać by się mogło, że nie można zrobić dobrego filmu o tak banalnym temacie jak przeprowadzka, a jednak..

ocenił(a) serial na 8
Marcuss

I pomyśleć, że pomysł na scenariusz wpadł Panu Harasimowiczowi do głowy podczas jego własnej przeprowadzki... Jak to życie samo podsuwa pomysły na film czy serial... Zresztą ten serial ciekawie opowiada historię przedmiotów zostawionych przez klientów firmy "Szczygieł". Dzięki kostiumom i scenografii można dowiedzieć się jak wyglądali i jak mieszkali warszawiacy w latach dwudziestych i trzydziestych.

ocenił(a) serial na 8
Marcuss

Dokładnie. Uwielbiam "Przeprowadzi". Jeden z najlepszych polskich seriali jak dla mnie, obok "Czasu honoru". Ja najbardziej lubię odcinek o nocniku bodajże hrabiny- akcja toczyła się chyba w sierpniu 1920 roku. No i niezastąpiona Kinga Preis.

ocenił(a) serial na 8
WhiteRoses2410

O tak, ja też lubię Kingę Preis. Jest świetna także w "Ojcu Mateuszu".

Marcuss

oglądałem tylko odcinek ósmy na TV Polonia i zapadł w pamięć jeżeli reszta trzyma poziom to warto by go obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
dawo160496

Warto obejrzeć ten serial, choćby ze względu na aktorów, którzy w nim wystąpili: wyżej wymienioną Kingę Preis, Roberta Kudelskiego, Agnieszkę Dygant... Oj, tylu aktorów tam wystąpiło, że nie jestem w stanie ich wszystkich wymienić, ale także ze względu na obsadę warto obejrzeć cały serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones