PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138452}

Przygody Animków

Tiny Toon Adventures
7,1 8 234
oceny
7,1 10 1 8234
7,7 3
oceny krytyków
Przygody Animków
powrót do forum serialu Przygody Animków

dziwie się że już się takich nie robi tylko pokazują jakiś bezużyteczny chłam w telewizji dla zainteresowanych szperałem w necie i znalazłem parę odcinków z polskim dubbingiem niektóre są słabej jakości widać że były przegrywane z kaset ale większość da się obejrzeć
jak ktoś będzie chciał linka do stron to w razie co mogę wysłać

użytkownik usunięty
Piekielny_Scorpion

No to dawaj :D Przypomnę sobie beztroskie czasy.

ocenił(a) serial na 10

http://precyl.pl/bajki-anime/2636959-rapidshare-przygody-animkow-tiny-toon-adven tures-1990-199%202-vhs-rip-dubbing-pl.html
pobierz 2 party żeby odtworzyć odcinek

ocenił(a) serial na 10
Piekielny_Scorpion

http://precyl.pl/bajki-anime/2636959-rapidshare-przygody-animkow-tiny-toon-adven tures-1990-1992-vhs-rip-dubbing-pl.html
jakby link cię przniósł na forum tej strony to spróbuj go wkleić w przeglądarkę lyub gogle wtedy powinno cię przenieść bezpośrednio do pobierania

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 10

Spoko

ocenił(a) serial na 8
Piekielny_Scorpion

Serial leci od 7.30 na polsacie, nie wiem, ile razy w tygodniu.Rozchorowałam się i przez to obudziłam o tej porze, włączyłam tv i strasznie się ucieszyłam, widząc Animki.Jedna z moich ulubionych bajek w dzieciństwie a teraz też świetnie mi się oglądała, nie tylko przez sentyment.Bo dopiero teraz załapałam, ile tutaj jest odniesień do popkultury, filmów, znanych ludzi itd.Kreskówka jest naprawde zabawna i cieszę się, że sobie o niej przypomniałam, bo chętnie obejrze ponownie, dzięki za linki:)

_malena_

rany, Polsat tak spierniczył sprawę, jak tylko mógł. zamiast wykupić licencję na wersję dubbingowaną (tę, która wieki temu na TVN-ie leciała), to dała lektora do czytania... nic tylko rzucić kapciem o telewizor i przełączyć na Kawa czy herbata.

ocenił(a) serial na 10
imperator111

Jak dla mnie nie jest źle poza tym na dubbingu nie puścili nigdy całej serii a z lektorem puszczają niektóre odcinki których z dubbingiem nie było

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones