PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138452}

Przygody Animków

Tiny Toon Adventures
7,1 8 234
oceny
7,1 10 1 8234
7,7 3
oceny krytyków
Przygody Animków
powrót do forum serialu Przygody Animków

piosenki

ocenił(a) serial na 10

pamietacie piosenki animków instanbull nie konstatynopol czy coś tym rodzaju i wie ktoś jak to ściagnąć po polsku

Koval_4

Hej... no oczywiście że pamietam, chociaz nie mam pojecia jak można byłoby je znależć... Jak to leciał ?? Istambuł (cos tam) konstantynopol (coś tam :) i mówisz wszystko to co tylko chcesz yyyy nyyy -pamietam właśnie tą melodia fajną :D:D:P

ocenił(a) serial na 10
rainbow_5

w tym odcinku tez byla taka co maxio spiewal.
w swoim zyciu wciaz robie blad!nie wiem gdzie pieniadze sa!ktorych mi braaak!!!
czy ktos wie jaki tytul ma ta piosenka po angielsku?

ocenił(a) serial na 9
feschelola

Maxior śpiewa "Money (That's What I Want)" Beatelsów.
Wielbłąd Tasiora "Istanbul (Not Constatinopol)" kogoś tam.
"Kiedyś Nowy Jork, też inną nazwę miał - zmienił ktoś bo sam tak chciał. A potem przez lata pieniądze braaaał".
Kinia "Respect" Arethy.
Natomiast to co śpiewa (recytuje) Pucuś to zagadka na wieki.
Było tam coś jeszcze?

A kojarzycie taki odcinek, co kogoś Maxio wrobił w kradzież maszyny do cieknących lodów? Tam był chyba dobry rap z początku lat '90 :D

Koval_4

istanbul (not constantinople)
http://www.youtube.com/watch?v=Gi0Rt0slfy4&NR=1&feature=fvwp - ang.
http://www.youtube.com/watch?v=YCQCq9zFKqc - pol.

Koval_4

Był jeszcze drugi odcinek Animków z piosenkami, odcinek nr 90. Angielski tytuł odcinka to "Toon TV".
.
- "It's in His Kiss": Babs wonders if Buster loves her.
- "Video Game Blues":
- "Nothing Comes Close to You": A brief Sinéad O'Connor parody.
- "The Name Game": Elmyra sings about the various characters while thwarting space aliens.
- "Toon Out, Toon In": An original song about the various characters on the show.
-"Do You Love Me": Buster keeps telling Babs that he loves her.
-"Yakety Yak": Plucky is ordered by his dad to take out the trash and do the laundry. During this, he is chased by the cops, who are trailing a criminal on the run.

Da się to znaleźć na youtube po angielsku, a ja od paru lat szukam tego odcinka po polsku! Ostatnia piosenka z Tasiorem była moją ulubioną w dzieciństwie! Ktokolwiek orientuje się gdzie znajdę ten odcinek? :(


ocenił(a) serial na 10
hiddenlord

Ten odcinek jest na chomikuj niestety tylko z lektorem i w niezbyt dobrej wersji tam jest pod tytułem AniMTV

Koval_4

zna ktoś tytuł odcinka w którym tasior śpiewa piosenkę o kowadle (coś w stylu " kowadło na głowę mi spadło ten dźwięk , ten brzdęk ten wdzięk , kowadło!!!..."

ocenił(a) serial na 10
KryMir

Z twojego opisu myślę że tytuł tego odcinka to reżyserski debiut Kinia są w tym odcinku dwie kreskówki a ci zapewne chodzi o te drugą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones