PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489795}

Przygody Merlina

Merlin
7,4 37 386
ocen
7,4 10 1 37386
Przygody Merlina
powrót do forum serialu Przygody Merlina

,,Królowa Ginewra była najpiękniejszą na świecie niewiastą; nigdy piękniejszej od niej nie było, prócz
Heleny, której piękności żadna dorównać nie mogła, i córki króla Pellesa. Była wysoka, smukła i
ślicznej budowy [...]. Włosy jej były jasne i lśniące niczym puchar szczerozłoty wiły się trochę [...].
Oczy miała zielone i błyszczące [...] płeć bielszą niźli wróżka czy syrena [...]. Wyglądała jak anioł,
co zstąpił z obłoków. [...]''

źródło: ,,Opowieści okrągłego stołu''

Haha no to się twórcom serialu udała Gwen ^^

ocenił(a) serial na 10
Apage

Ja czytałam legendę, w której była ruda i miała orli nos . ;)

ocenił(a) serial na 6
Apage

Powiedzmy sobie szczerze, w tym serialu zastosowano poprawność polityczną. Tu już nie chodzi tylko o Gwen. Od kiedy to w tamtych czasach kolorowi byli rycerzami?

ocenił(a) serial na 10
xena_4

A moim zdaniem właśnie Ginewra nie powinna byc super piękna, na taka to każdy poleci. Ginewra powinna mieć w sobie to coś. W sumie nasza Gwen mi się podoba, juz sobie innej nie wyobrażam ;p

ocenił(a) serial na 6
Zielonoo

Nie powiem, ładna dziewczyna z tej Angel ;) Nie sposób jej nie lubić :)

użytkownik usunięty
xena_4

Dla mnie pasuje do Artura.Teraz nie wyobrażam sobie kogoś innego na jej miejscu :)

użytkownik usunięty

A tak w ogóle to można dyskutować czy jest taka super ciemno-skóra... ;D

ocenił(a) serial na 10
Zielonoo

no cóż piękna to ona nie jest a adoratorów miała :P

ocenił(a) serial na 9
Zielonoo

Mi się nie podoba.

ocenił(a) serial na 9
Apage

Mi od początku na Ginewrę pasowała aktorka, która gra Morganę. Tyle już sezonów za nami, a ja ciągle nie mogę się przyzwyczaić do obecnej Gwen.

moniska0790

moniska0790: ja myślałam dokładnie to samo!

moniska0790

ja nie lubie aktorki, ktora gra gwen. najbardziej mnie wkurzaja jej glupie mina i wiecznie rozszerzajace sie nozdrza

ocenił(a) serial na 1
moniska0790

Kiedyś Katie wspominała, że dostała wybór: Ginewra albo Morgana. Bez wahania wybrała Morganę, ponieważ nie jest ona jednoznaczną postacią. Zgadzam się, choć uważam że w roli Ginewry również byłaby świetna. Nie jestem rasistą, ale nie znoszę Gwen. Moim zdaniem jest przesłodzona i brzydka. Nie mam pojęcia co w niej widzą ci wszyscy przystojniacy. Dla mnie Ginewrą na zawsze pozostanie Lena Headey z filmu "Merlin" z 1998 roku. Ona miała to coś.

Apage

A ja od niedawna uważam, że najlepszą Ginewrą była by http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20120420214603/merlin1/images/9/9f/Princes s-Mithian-Janet-Montgomery-merlin-series-5.jpg
Jest cudna!!! Aż Arturowi dech zaparło :) nie dziwię się...

ocenił(a) serial na 1
777temida

Widzę, że podzielasz moje zdanie. Cieszę się niezmiernie.

ocenił(a) serial na 7
777temida

Podpisuje się pod tym.


Katie jest stworzona do roli Morgany, a ona ma w sobie grację którą POWINNA miec Ginewra ;)
Lubię Angel, ale wybór jej do Merlina jest co najmiej błędny.

ocenił(a) serial na 7
Apage

Ta jest brzydka jak noc. Są piekne ciemnoskóre dziewczyny. A wybrali najbrzydszą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones