PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8956}
7,7 8 818
ocen
7,7 10 1 8818
Przygody Pana Michała
powrót do forum serialu Przygody Pana Michała

Świetny

ocenił(a) serial na 10

Mogłabym powiedzieć, że Przygody Pana Michała były lepsze od Pana Wołodyjowskiego;) Jest pokazane wszystko elegancko... No nie czepiam się tutaj Pana Wołodyjowskiego... Bo to był film. A serial to serial można tutaj kręcić i kręcić:D

Pomimo tego, że obraz był biało- czarny to serial bardzo mi się podobał i jest moim ulubionym serialem jakiego w życiu widziałam:D Uwielbiam go oglądać;) Aktorzy świetnie odgrywają swoje role, tak sobie wyobrażałam Pana Wołodyjowskiego;)

Pozdrawiam;)

_Anusia_

Tak, mi w sumie serial też się bardziej podobał. Dłuższy, no i Ketling nie był rudy.

_Anusia_

Ja też wolę wersję serialową - od małego rodzice oglądali ze mną te kasety video... Mam więc sentyment do Pana Wołodyjowskiego.
No i rzecz jasna w filmie zmieniono obsadę, więc później źle mi się oglądało.

ocenił(a) serial na 10
Achajka_2

A wiecie może czy w necie można dostać ten serial (ściągnąć) ? A jak macie może link to będe wdzięczna ^^ Ale jak dla mnie to Nowicki był lepszym Ketlingiem xD

Brigitte

http://peb.pl/seriale/274067-rapidshare-przygody-pana-micha-1969-tvrip.html

_Anusia_

Moja mama takze woli wersję serialową, i takowoż utysiwa na zmianę obsady w filmie, a ja nie mając póki co porównania, azaliż serial ów obejrzawszy, kontent się odnalazłszy, niniejszym go pochwalam. Tudzież skonstatować pragnę, że produkcja ta, czterdzieści już lat bez jednego roku mająca, tu i ówdzie zwyczajnie nużąc ciemnymi kadrami (czy cały serial kręcili w piwnicy???) jednakowoż ścieżką dźwiękową, mimo wszystko pozostaje najlepszą adaptacyją filmową trylogii imć Sienkiewicza.

ocenił(a) serial na 9
mariez

lubię taki styl pisowni,w książce i filmach tego typu podobają mi się takie dialogi,monologi :) Strasznie klimatyczne to jest.
Czasem tak sobie myślę,że fajnie byłoby się cofnąć w tył i być takim szlachcicem dumnym,ze szlachetnego rodu XD

ocenił(a) serial na 10
Ajinur

To jest także mój ulubiony serial. Obsada była idealnie wybrana. Szczególnie przypadły mi do gustu role: Pana Michała, Baśki, Azji i oczywiście Zagłoby. Niestety nie robią już takich świetnych produkcji..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones