PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8956}
7,7 8 807
ocen
7,7 10 1 8807
Przygody Pana Michała
powrót do forum serialu Przygody Pana Michała

to były czasy,,,,,

ocenił(a) serial na 10

gdzie ci mężczyźni...??? jak... Michał Wołodyjowski... czy nawet Azja Tuhajbejowicz czy mój ulubieniec Zagłoba :)
juz nie ma chyba?

ocenił(a) serial na 10
kivinka

Eee tam są :D W naszej pamięci. Zawsze można wrócić przecież do Trylogii Sienkiewicza ;)

ocenił(a) serial na 8
kivinka

mężczyźni są tacy sami tylko w książkach są ładniej opisywani i teraz polska nie na bezpośredniego zagrożenia granic żeby mogli pokazać w większej liczbie że są mężczyznami

ocenił(a) serial na 9
kivinka

Tacy mężczyźni jeszcze istnieją, tylko się ukrywają. Ukrywają przed rzeczywistością.

kivinka

Mężczyźni jak mężczyźni ale gdzie ci aktorzy, którzy tak genialnie grali.

cromags

otóż to!:) Ketling nie do zapomnienia :)

anuta

Nowicki? czy Lapicki? Zreszta... oba byli WYBUCHOWI :)

Havard

Łapicki:P uroczo wybuchowy...:D

kivinka

Sadzisz, ze kiedykolwiek istnieli? Nie zapominaj kochana, ze Sienkiewicz pisal ku pokrzepieniu serc :)

Havard

ku pokrzepieniu serc niewieścich :P ale kto nie marzy ten nie żyje:P

anuta

Och.. a gdzie sie podzialy te gladkie bialoglowy? Basie pyskate i Krzysie wasate?

Havard

pewnie zostały galeriankami, emo albo zawziętymi feministkami:P i raczej już bez wąsa :P

Havard

Istniały prototypy każdej postaci z Trylogii, zobacz książkę "Kto jest kim w Trylogii Henryka Sienkiewicza" której autorem jest Władysław Zawistowski. Sienkiewicz wybielił i upiększył niektóre postacie bo np. Basia to była kilkakrotna rozwódka czy wdowa a tu taka niebożę.

ocenił(a) serial na 9
bapoza

Dzięki za informację o książce - chętnie przeczytam. A wracając do Trylogii to myślę, że gdyby nie była oparta na prawdziwych wydarzeniach z historii Polski oraz na prawdziwych postaciach to jednak nie odniosłaby takiego sukcesu i nie byłaby takim ponadczasowym dziełem. No cóż... w końcu Sienkiewicz w 1905 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury nie dostał za nic.

bapoza

Wdowa. Trzykrotna.

ocenił(a) serial na 9
Havard

istnieli

ocenił(a) serial na 8
kivinka

Najpierw trzeba znaleźć odpowiedź na pytanie gdzie tamte kobiety.

TheCzarny

Dwa schody wyzej o tym wspomnialem, ale tym razem dodam: Gdzie niegdysiejsza Barbara Brylska?

kivinka

ale jest Breivik

ocenił(a) serial na 10
kivinka

Takich facetów nie ma !!!!!!!!!!!!! Możemy sobie tylko pomarzyć .......Niestety.... ;-)

ocenił(a) serial na 8
ewalek

To prawda, facet pracujący w korporacji, który nie może wyładować swoich frustracji, gdzieś na stepie - to już nie to samo... Zostaje mu tylko treking w parku albo basen 50 m... Żartuję troszku oczywiście, ale coś w tym jest... I pozdrawiam wszystkie ogniste białogłowy!

kivinka

Takich chłopów nie ma i nie było. Ino burdel i prywata ta sama. Polacy walory okazują tylko wtedy, kiedy wróg nie pozwala kisić się we własnym sosiku. I na tym polega nasz urok ;)

ocenił(a) serial na 7
kivinka

Ech, Michaś był wspaniały!
Zagłobę też uwielbiam za jego spryt i poczucie humoru.

kivinka

Chciałabym wierzyć, że są. Czasem nawet wydaje mi się, że znalazłam...

ocenił(a) serial na 10
kivinka

Pan Michał super I Zagłoba też ale najlepszy jest Bohun. Chociaż uważam ze Ogniem i Mieczem nie jest tak dobre jak Pan Wlodyjowski ale Bohun był świetny.

ocenił(a) serial na 9
jenny_24

Bohun był podszyty tchórzem. Gdybyś była facetem, bez urazy, wiedziałabyś, że mam rację.

ocenił(a) serial na 9
jenny_24

no zdrajca ojczyzny byl spoko co te baby maja w bani :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones