PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170289}

Przygody Timmy'ego

The Fairly OddParents
6,5 5 235
ocen
6,5 10 1 5235
Przygody Timmy'ego
powrót do forum serialu Przygody Timmy'ego

Jak dla mnie, poziom kreskówki zaczął spadać, mniej więcej kiedy w serialu pojawił się Poof a kiedy dodali do tego, tego głupiego psa Sparky'ego to już totalnie poleciał na łeb, na szyję! Do tego z serialu zniknęły postacie, które tak naprawdę napędzały całą fabułę

* Trixi Tank w której kochał się Timmy zniknęła. A przecież, to właśnie jego chęć przypodobania się, najpopularniejszej dziewczynie w szkole, prowokowała sytuacje z których rozwijały się na prawdę ciekawe historie.

* Pan Craker - Postrzelony nauczyciel, mający obsesję na punkcie wróżków. Jego poszukiwania wróżków i ukrywanie ich przed nim, przez Timmyego napędzały całą akcję. Pamiętam, że najciekawsze odcinki serialu to te z udziałem Crakera. W późniejszych sezonach Craker staje się postacią niemal epizodyczną.

HotChocolate90

Akurat Pana Crackera to jest pełno w 9. serii i ogólnie w ostatnich odcinkach. Co do Trixie Tang (!), to prawda.

czomo12

No a jeżeli chodzi o Sparkiego i Poofa: to nie pojawili się w 10 sezonie.

czomo12

Właśnie zauważyłem na Wikipedii: STATUS ZAKOŃCZONY.Boże jak ja się cieszę!
No bo ile czasu to można było jeszcze ciągnąć?

HotChocolate90

Totalnie się zgadzam.. jeszcze doszła ta głupia chloe...

ocenił(a) serial na 3
samanthaloomis5

Chloe mnie wkurza. Wygląd jest uroczy, ale charakter... Nigdy nie widzę w postaciach Mary Sue, ale w Chloe... Boże, jej charakter mnie wkurza! To całe, że jest perfekcyjna i lubiana sprawia że mam ochotę sobie przywalić...

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

Ja akurat uważam, że Poof był ciekawym dodatkiem. Odcinki z nim były w miarę przyzwoite. Ale Pies Sparky to już spora przesada.

HotChocolate90

Nie widziałem już tego serialu jak zaczęto dodawać nowe postacie (po tej ostatniej serial umarł choć nie widziałem jej w akcji).
Mnie czasem irytowali główni bohaterowie, czasem ten wątek zbytniej powtarzalności a czasem nagła zmiana charakteru by coś popchnąć naprzód.

HotChocolate90

Jak był Poof, to jeszcze nie wyglądało źle. Ale jak wszedł ten przygłupi pies, to już wtedy serial zaczął się staczać. Walnięta "idealna" Chloe dopełniła dzieła i wtedy się zrobiło dno totalne.

ocenił(a) serial na 7
PanDrabiniasty

Czemu Nickelodeon nie mógł "wyciągnąć wtyczki" w ósmym sezonie... To jest taki moment krytyczny, potem jak nie ten wkurzający pies to dziewczynka, wywalenie totalne Poofa to jedno wielkie XD A potem jeszcze ten aktorski serial, ale nie mam zwyczajnie sił by się za to zabrać. Serial , który od 1-7 jest naprawdę spoko potem leci z poziomem na łeb na szyję jeszcze szybciej niż Spongebob (który na szczęście się trochę pozbierał, choć trochę) .

kubix28

Nie dziwię się, że zrobiło się dno, skoro Hartman ma wypalenie zawodowe. Po 9. sezonie nie wiemy, co u Poofa, a także gdzieś się zapodziało Chester I RJ. Chęć łatwego zysku na lubianej serii to powód, dla którego serial umarł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones