PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170289}

Przygody Timmy'ego

The Fairly OddParents
6,5 5 242
oceny
6,5 10 1 5242
Przygody Timmy'ego
powrót do forum serialu Przygody Timmy'ego

Zajebisty polski dubbing

ocenił(a) serial na 10

Mam już 20 lat a pomimo tego ta animacja mi sie bardzo podoba. Kreska świetna, ale bardzo dużą rolę odgrywa tutaj polski dubbing który został po prostu przygotowany perfekcyjnie. Głosy są tutaj takie jakie powinny być i pewnie dlatego ta animacja tak bardzo mi sie podoba. Z lektorem to już nie byłoby to samo. Co odcinek to jestem pozytywnie zaskoczony pomysłowościa twurców. Postacie są nieprzeciętne a humor powala czesto na podłogę. Oby tak dalej. Widać serial sie podoba bo od 2001 wciąż powstaja nowe odcinki

Replo

tak, zgadzam się. Świetna Bajka. Mam do niej ogromny sentyment :)

ocenił(a) serial na 6
Replo

Teraz już niestety nie. Poziom dubbingu strasznie spadł...

ocenił(a) serial na 7
Replo

A ja mam dziwne uczucia, bo na każdym kanale dla dzieci jest inny dubbing... na Disney Channel, Disney XD jest najlepszy.... gorszy jest na Nickelodeon bardzo oślizgły i nieprzyjemny, a na Kids Co to szkoda gadać... dobrze,że usunęli ten kanał...

ocenił(a) serial na 9
Koliion

Jeżeli chodzi o mnie to preferuje polski dubbing z Nickelodeona ze względu na to iż po prostu głosy lepiej dla mnie leżą do wszystkich postaci.Jak oglądałem tą kreskówkę na Disney Channel to strasznie się zawiodłem,ze względu iż głosy straciły barwę komediową i sponurzały.

Koliion

Na Nicku jest inny tytuł i inny dubbing...
Ostatnio gdzieś oglądałam stare odc i chyba też zmienili im głosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones