Przyjaciółki
powrót do forum 12 sezonu

Sezon 12

użytkownik usunięty

Mam kilka informacji na temat 12 sezonu:
- Od 11 sezonu minie 1,5 roku
- Paweł straci pracę i zacznie pić (trochę dziwne patrząc na fakt, że on i Anka prowadzili własną kancelarię, ale może coś tam się zmieniło)
- Paweł i Anka znowu będą mieli problemy w małżeństwie
- Julka urodzi syna, Oliwiera, a dobry i wzorowy dziadziuś będzie kitrał flaszki w jego rzeczach
- Inga straci pracę, a kochany Robercik będzie jej cisnął, że żyje z alimentów zamiast wziąć się do roboty
- Zuza zejdzie się z Jaśkiem i będą mieli dziecko

Dalej nie wiadomo co zrobiła Wika. Wszędzie pojawiają się podejrzenia, że coś było między nią a Pawłem. Wydaje mi się, że gdyby to dotyczyło Pawła to Inga nie wparowałaby tak po prostu i nie opowiadałaby o tym przy dziewczynach. Mi się wydaje, że zabiła tego swojego męża albo kochanka.

Paweł straci pracę i zacznie pić (trochę dziwne patrząc na fakt, że on i Anka prowadzili własną kancelarię, ale może coś tam się zmieniło).

Paweł ma mieć sprawe dyscyplinarną w radzie adwokackiej i pewnie pozbawią go prawa wykonywania zawodu/ straci pracę.

ocenił(a) serial na 6

Wika potrąciła Kubę, potem przyjechał jej pomóc Wiktor i dlatego nie pojawił się na sprawie adopcyjnej.

użytkownik usunięty
Atusia13

Dzięki za spoiler. Co innego spekulacje i ogólnikowe informacje oraz dyskusja na ten temat a co innego konkretna informacja. Nie to że coś, ale chamskie to z twojej strony.

ocenił(a) serial na 6

W temacie SPOILER, sama napisałaś wiele więcej na temat odcinka, haha...
Zresztą to żadna tajemnica państwowa, tylko serial, serio -wyluzuj :)

użytkownik usunięty
Atusia13

Właśnie, oznaczyłam to jako spoiler, więc jeśli ktoś nie był zainteresowany to mógł nie wchodzić. A tobie korona by z głowy nie spadła gdybyś założyła osobny temat odnośnie konkretów na temat odcinka.
Może i nie tajemnica państwowa, ale w dalszym ciągu spoilerowanie to chamstwo i psucie innym osobom oglądania. Poza tym, ciekawa jestem czy gdyby sytuacja była odwrotna to też byś twierdziła, że nic się nie stało.

jeju te seriale to taka żenua dla ubogich mentalnie. w poprzednim sezonie to Zuza, wykształcona businesswoman, a zachodzi w ciążę i nawet nie wie z kim. Teraz Julia, dorosła kobieta, a też się nie zabezpieczała? k...! czy wszystkie kobiety to takie cielęta? Co oni przez to chcą pokazać. Szczerze czy musieli spieprzyć zycie Julce? niech matka nie ma do niej pretensji o jej postawę, bo sama ją pchała w ramiona tego sporo starszego od niej profesorka czy kimkolwiek on tam był. to już ojciec miał lepszą intuicję, chociaż gbur z niego taki, że bym splunąć w jego stronę nie chciała. To matka nie wyczuła, ze taki ustawiony i przystojny facet raczej nie buja sie po tym świecie sam i co niby aki facet może chcieć od takiej dziewczyny? jej wina, niech sobie teraz bawi wnuka.

Holly85

Kolejna w ciąży to Wika. Ojcem jest mąż /kochanek / wiktor *

* niepotrzebne skreślić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones