Przyjaciółki
powrót do forum 9 sezonu

sezon 9 , szok !

ocenił(a) serial na 5

Odcinek 99 i 100 . Jestem zawiedziona , jak scenarzyści potraktowali serialowego Michała. Wyszedł na kłamliwego gnojka i tak może być że go tak zapamiętamy . Szkoda, to była przez wiele sezonów zabawna i miła postać , dobry mąż i tata. Jak dla mnie przesada . Pozdrawiam sympatyków Michała.

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Mam takie same przemyślenia i czuję niesmak po tym co scenarzyści wymyślili. W ogóle to się nie trzyma kupy w kwestii jego postaci i tego jaki był..

malami132

Różne numery Michał robił, także babka na boku to w stylu Michała :)

ocenił(a) serial na 8
Hans_Kloss

No wiesz, z tego co pamiętam, a mogę źle pamiętać :D to te numery Michała nie były jakoś szczególnie duże. Zataił pare ważnych decyzji przed Patrycją, ale nie były to tak duże kłamstwa jak zdrada i drugi związek

malami132

On krecił wcześniej na boku z Moniką/Natalia Klimas, zgrabna lafirynda :D

ocenił(a) serial na 8
Hans_Kloss

Zgrabna lafirynda - haha :D w punkt :D zapomnialam juz o niej :)

ocenił(a) serial na 5
malami132

Dokładnie , ale co ta jego koleżanka bredziła na tym pogrzebie to już zupełnie nie wiem co mam o tym myśleć. Sądząc po zapowiedzi następnego odcinka to chyba będzie prawdą. A to był kiedyś taki super serial...

nathalie34

hmm no jednak wygladal ze mu zalezy na PATRYCJI ... jesli pojdzie w strone zdrady to mega lipa :/ , ja mam nadzieje ze ta jego byla panna to naciagaczka i tyle

ocenił(a) serial na 5
lbras76

Jestem bardzo ciekawa jak to się dalej potoczy , na player odcinek 101 już zapewne w ten piątek.

nathalie34

SPOJLER >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


















Odc. 101, piszą, że Michał przepisał majątek na Edytę http://superseriale.se.pl/newsy/przyjaciolki-9-sezon-odcinek-101-michal-przepisa l-spadek-kochance_957882.html

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

Upsss !No to niezłe hece się szykują ;)

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Dla mnie dalej to nie ma sensu i mam nadzieję, że okaże się, że ta cała Edytka ma coś z głową i kłamie ;)

ocenił(a) serial na 5
malami132

No wydawała się bardzo dziwna oznajmiając Patrycji że mieli się pobrać. Miejmy nadzieję że faktycznie coś sobie ubzdurała.

nathalie34

Jedno nie wyklucza drugiego :-), Michał przepisał gabinet Edycie, a Edyta ma tez z glowa. :D

Juz jutro powinien byc 101 odc na ipli.

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

To trzeba obejrzeć :) Wyczytałam na superseriale że u Anki to dopiero będzie się działo . Nie dowierzam !

nathalie34

Oglądałem, 2 wdówki na wódce :D

Hans_Kloss

i co też zabawne, Zuza została uznana za matke Dagmara- syn zostawił rękawiczki hahah

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

Normalnie padłam , to było świetne. A Anka i Paweł jaka namiętność w kancelarii ;)

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

Jeszcze sie zakumpują , he he :)

nathalie34

To by dopiero było, gdyby się okazało, że Edyta jest w ciąży z MIchałem :D

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

No to by dopiero było zamieszanie , mogliby tak zrobić :D

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

"syn zostawił rękawiczki" :D tekst odcinka! :D Edyta w ciąży? No cóż., Miki by miał rodzeństwo. Hah wtedy mogłyby stworzyć jedną wielką rodzinkę :D

ocenił(a) serial na 5
CytrynOOwkaxD

No to było faktycznie śmieszne z tymi rękawiczkami. Widziałam przepremiere na ipli , to dopiero będzie się działo.

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Ja dopiero dzisiaj ;) A no dzieje się, jednak to co zrobili z Michała mnie osobiście oburza i jest bardzo nie w porządku. . . Aż mnie się odechciewa oglądać. Anka ten ślub z Pawłem chyba powinna sobie odpuścić. Teściowa czasem może mieć rację ;) Zuza głupio robi jeśli leci do Ingi ze względu na Jerzego. Ta Agata, to nawet fajna babka jest. Dziś tak naprawdę i Pati i Jasiek Zuzie pojechali, ale może to jej dobrze zrobi. Mam nadzieję, że Dagmar czym prędzej dowie się o tym, co zrobiła Kate. . .

CytrynOOwkaxD

Zuza to ci.pa. Dobrze ją Iga podsumowała, że pojechała do USA, żeby rozbić nowy związek Jerzego.

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

Postać Zuzy robi się coraz bardziej wstrętna .Dobrze Jasiek jej dowalił , teraz Inga ją podsumowała.

użytkownik usunięty
Hans_Kloss

Zuza nie zachowała się zbyt w porządku, ale Agata nie zostawała jej dłużna. Tak naprawdę sama zaczęła mówiąc, że Jerzy będzie świetnym ojcem. Takie teksty przy byłej są zwyczajnie nie na miejscu. Później również dowaliła paroma złośliwymi komentarzami. Inga tak naprawdę powinna była ochrzanić i jedną i drugą albo żadną. Robiąc awanturę Zuzie tylko pokazała, że wybrała stronę.

ocenił(a) serial na 5
CytrynOOwkaxD

Zuza ale przegnie w następnym odcinku, właśnie obejrzałam.
Zgadzam sie, Agata jest fajna i niezwykle miła do tego jaka ładna.Julce też sie juz w głowie poprzewracało , jej mężowi musiało być " niezwykle miło"

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Ja już też po. Zuzka serio zachowuje się niepoważnie i przegięła, ale tak naprawdę Jerzy i Inga też mogli pomyśleć o tym, że może jednak Agata powinna wiedzieć, że idzie na lunch z byłą swojego faceta. Tak czy siak pozostaje faktem, że Jerzy trzeciego dziecka nie chciał. . . Julka z Czarkiem pewnie koniec końców się dogada. ( Na nieszczęście Cezarego. . . :D )

CytrynOOwkaxD

Hahaha, załatwil Jerzy zuzowe szmacisko :D

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

I tak Dagmar wygrał odcinek 104 :D Spacer z Mikołajem, płakałam ze śmiechu i upicie się szkoda mi go było mam nadzieję ,że poukłada się z Kate bo żal by było tak sympatycznej barwnej pary.

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

Właśnie obejrzałam , załatwił ją na cacy . A Dorotka w następnym odcinku chyba da popis jak sie uwodzi znajomych męża, he he.

nathalie34

Ten aktor (już ma łatkę dziwkarza :D, w Barwach szcześcia/Adrian też gra lowelasa.

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

"Zuzowe szmacisko" :D fikłam :D Taa, załatwił zdradzając Agatę. . . Zuza ma za swoje, ale. . .

ocenił(a) serial na 5
CytrynOOwkaxD

Oczywiście że tą Agate mógł ktos poinformować , fatalna i kłopotliwa sytuacja. Ogólnie ten serial z pogodnego , stał sie dramatem , nic mnie juz nie śmieszy , wszyscy mają problemy . Brakuje tych wyskoków na siłownie , do klubów .

ocenił(a) serial na 4
nathalie34

Anka po raz kolejny daje z siebie robić idiotkę. "robie wszystko zeby trzymac rodzine razem". gdyby Paweł zdradzał ją codziennie to ona i tak nic by nie zrobila bo po co. ma kase, faceta jak trzeba a ze ten facet cos odwala to co z tego.

ocenił(a) serial na 5
zrodlana_woda

Dobrze to ujęłaś.Anka to taka matka polka , rodzinka , ugotować , posprzątać.

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

To od dawna nie jest ten sam serial. Zuzannie odbija, małżeństwo Patrycji okazuje się jednym wielkim kłamstwem (w sumie Anki też), Inga sama z zagrożoną ciążą na drugim końcu świata, a Paweł ma córkę o której od początku wie nawet jego matka. . . Ale wkur*** Julki- bezcenne :D W zaistniałej sytuacji dobrze, że chociaż Czarek do niej wrócił ;) Teraz tylko czekać na pojawienie się Zośki matki. . .Dagmar też powinien Kate w doope kopnąć. Przynajmniej moim zdaniem żadnego ślubu brać z nią po tej akcji nie powinien.

ocenił(a) serial na 5
CytrynOOwkaxD

Strasznie mnie wkórza Zuza w tym sezonie , zachowuje się paskudnie. Jeszcze mi przyszło do głowy że gotów Czarek zainteresuje się Zośką.Jakieś spojrzenia powłóczyste tam dostrzegłam ;)

ocenił(a) serial na 4
nathalie34

ja tak samo! widziłam jak ona się na niego patrzyła.
w sumie to Paweł pewnie jest zachwycony bo ta Zośka ma jakąś pasję, idzie na poważne studia i jest taką córką jaką on chciałby mieć zamiast Julki

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Mnie Zuza też wkurza. Już od jakiegoś czasu. Pomyśleć, że to dla niej człowiek kiedyś oglądał. Ehhh brakuje tylko tego, żeby jakiś czas po powrocie z NY odkryła, że jest w ciąży :/ Hah jak Czarek wywinie Julce taki numer, to autentycznie będzie mi jej żal, pierwszy raz chyba :) Póki co Zośka znacznie więcej sobą reprezentuje.

ocenił(a) serial na 5
CytrynOOwkaxD

odc. 106 !
Wreszcie wróciła dawna Zuza , jaka odmiana , super odcinek ! Na ipli dostępny.

nathalie34

Ogólnie mam wrażenie, że obecny sezon odświeżył trochę serial. Nie zdziwię się jak się okaże, że Zuza będzie w ciąży.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

To by był numer , ale by były zawirowania. Mogliby nam zapodać taką wątpliwość w ostatnim odcinku sezonu, byłoby na co czekać :)

nathalie34

Nie zdziwiłbym się szczerze mówiąc. A czuję, że matka Michała będzie Patrycji wypominać, że tak się szybko pocieszyła.

ocenił(a) serial na 5
adamo001

No bardzo szybko sie pocieszyła. W sumie starszy od niej gość , ale przystojny. Też coś tak czuję że Ela będzie zła.

nathalie34

po to zrobili z Michała szuję, żeby mogła się szybko pocieszyć :(

natomiast jak już Patrycja musiała tak szybko rzucić się na innego faceta to czy to musiał być adwokat, który ma w d.. przepisy i jest gotów na oszustwa, żeby tylko jego klient wygrał?
Patrycja była od początku spoko babką, teraz przyjaciółki ją ostrzegają, sama powinna czuć odrazę do takiego faceta, też po tym co spotkało Ankę z jego strony, a ona okłamuje Ankę i siebie chyba też, że on ją interesuje jako człowiek, a widzieliśmy, że napalona na niego jakby 3 lata żyła w celibacie

magdanm

Może żyła :D

ocenił(a) serial na 5
magdanm

Dokładnie się z tobą zgadzam, niestety Patrycja w tym sezonie i ostatnim wygląda niestety tanio , jak dz....a. Te kręcone kłaki tlenione , obcasy na naście cm i te dekolty.Nie podoba mi sie to absolutnie.

ocenił(a) serial na 4
nathalie34

jeszcze gdyby tylko tak wyglądała a tu dodatkowo jest jeszcze dziwne zachowanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones