PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 322
oceny
8,3 10 1 335322
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

no..może z małą przerwą ? Bo ja już oglądam 3 raz z rzędu wszystkie sezony i serial w ogóle mi sie nie nudzi. Czy ktoś z Was tak ma ? ''Friends'' to uzaleznienie ,w pozytywnym sensie :)

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

Mam to samo.
W kółko oglądam losowe odcinki.
Całość oglądałem 2 razy.

ocenił(a) serial na 10
marcinpruciak

ja jak koncze 10 sezon, zaczynam znów 1. całość oglądałem już z siedem razy ;)

buzzkill

oczywiscie! w sumie jakby sie nad tym zastanowic, to chyba juz do konca zycia bede ich ogladal :)

użytkownik usunięty
lemontree10

Ten serial się nie nudzi:)
Uwielbiam go

ocenił(a) serial na 10

Tak samo.Kończy się sezon 10 włączam 1.I tak w kółko.To się nie nudzi.

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

No pewnie, że tak. Całość obejrzałem 2 razy, a teraz oglądam go trzeci raz i żaden tekst mi się nie znudził.

Malugest

No jasne

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

Tak, tak, tak!! :-)))
2 albo 3 razy ogladalam calosc, niedawno zaczelam znowu, a miedzy ogladaniem calosci niektóre odcinki losowo:)

ocenił(a) serial na 10
czikiii

tak mam te same przypadek. To jest mój nałóg.

lemontree10

nigdy mi się nie znudzi

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

I ja też to potwierdzam, całość obejrzana co najmniej 10 razy i teraz znowu jestem na końcówce .

lemontree10

tak;) w lutym zakończyliśmy z mężem któryś z kolei maraton Przyjaciół i mieliśmy zrobić dłuższą przerwę ale to jest jak narkotyk, czegoś brakuje i juz powoli kopiuję na pendriva 1 serię ;))))..mimo ze znam na pamiec odcinki i wiem co każdy powie czy zrobi to nadal mnie to autentycznie śmieszy i nie nudzi!!!! fenomen!!!!!

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

Ja chyba z 3 razy oglądałem wszystkie sezony, ale też dużo widziałem w telewizji i także mi się nie nudzi. Od jakiegoś czasu zamierzam ponownie obejrzeć wszystkie 10 sezonu, ale boję się włączyć bo wiem, że mogę prawie cały dzień oglądać ten serial aż obejrzę cały.
Najlepsze w tym serialu jest to, że każdy odcinek jest zabawny.

ocenił(a) serial na 10
KartofleZiemniaczane

miło że jest nas tak dużo :D ja też do dzisiaj oglądam co kilka dni losowo wybrany odcinek :) nigdy się nie znudzi !!!

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

MAM TAK SAMO! Ale bardziej już słucham niż oglądam- odcinki odtwarzają się w w tle, na komputerze, a ja pracuję. Lepiej mi idzie niż przy muzyce :-) Kocham ten serial, i uważam że to nic złego :) I żeby było jasne- mam całkiem ciekawe życie, podobnych przyjaciół , więc to bynajmniej nie jest kompensacja :-)

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

Ja to nawet nie wiem ile razy ich oglądałam, na pewno więcej niż 5 x. I nigdy mi się nie znudzą, wraz z wiekiem śmieję się z innych rzeczy. Ten serial nigdy się nie zestarzeje i nie znudzi. Świetny, na dychę.

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

ja oglądałam już z kilkanaście razy wszystkie serie, znam odcinki na pamięć, a mimo to wciąż mnie śmieszą

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

Tak. Oglądam ciągle.

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

Ja prawdopodobnie też 3ci raz. Ale nie oglądam na okrągło, że jak skończę, to od razu zaczynam, zawsze sobie jakąś przerwę robię. Później włączy się coś na Comedy Central i takie przykre uczucie, że ówczesne seriale nawet do pięt nie dorastajom Przyjaciołom.

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

Wszystkie 10 sezonów ze 3 razy na pewno + losowo odc + moje ulubione ;)

lemontree10

10 sezonów po 10 razy - przynajmniej! I mogę dalej, szok.

lemontree10

Też tak mam :) Nie pamiętam już ile razy oglądałem wszystkie sezony a za każdym razem oglądam z prawdziwą przyjemnością i ogromną frajdą.Z pewnością jeszcze nie raz wrócę do niego. Kocham ten serial, kocham wszystkich bohaterów z Chandlerem na czele :) genialny jest :)

AlojzyBe

To najlepszy nałóg w jaki można wpaść ;)

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

Wszystkie sezony każdy odcinek oglądam już 7 raz nigdy mi się to nie znudzi to serial wszech czasów;-)

raffaelo23

Czasami w pracy jak się nudzę to lubię sobie wspominać poszczególne odcinki i ulubione sceny dla poprawienia humoru.Dzisiaj przypomniał mi się pierwszy odcinek 7 sezonu jak Pheobe wymyślała różne piosenki na cześć ślubu Moniki i Chandlera.I najlepsza z nich była ;
First time I met Chandler, I thought he was gay.
But here I am singing on his wedding day!

:D :D :D

I w ogóle motyw z dłońmi Rossa był tez dobry w tym odcinku :)

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

Może nie naokrągło, ale poprzerwie zawsze wracam i oglądam od początku do końca. Cała serię obejrzałam 3 razy. Najlepszy serial kkomediowy moim zdaniem.

użytkownik usunięty
Moai

Oj oczywiście że tak! To naprawdę uzależnia, każdy odcinek widziałem już nie przesadzając z 50 razy, i na pewno nie raz jeszcze je obejrzę! :)

ocenił(a) serial na 10
lemontree10

12 raz skończyłem oglądać wszystkie, jutro zaczynam od nowa... w sumie co będe czekał- dzisiaj zaczynam:P

lemontree10

Tak i tak nic o 18 nie ma ciekawego w tv .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones