PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868855}

Przypadek Alice

Finding Alice
5,8 140
ocen
5,8 10 1 140
Przypadek Alice
powrót do forum serialu Przypadek Alice

Jestem na trzecim odcinku i chyba jestem zbyt zmęczona główną bohaterką, by oglądać dalej. Czy ktoś obejrzał do końca i może powiedzieć, czy warto?

caramilla

Obejrzałem całość trochę na siłę. Trochę rozczarowuje zasygnalizowanie nowych wątków w ostatnim odcinku. Dodatkowo główna bohaterka jeszcze bardziej komplikuje swoją sytuację. Moim zdaniem drugiego sezonu nie będzie, a taki zabieg twórców zazwyczaj wpływa na obniżenie ocen.

bazant57

Dziękuję, odpuściłam sobie. Nie potrafiłam polubić żadnego bohatera, wszyscy byli irytujący i zachowywali się absurdalnie.

caramilla

Trochę spoilerów...
Akurat córka głównej bohaterki byłą w porządku. Nie dała się ponieść nieracjonalnym zachowaniom matki, zaakceptowała nowego brata (jak się potem okazało niezasłużenie). Miała też zbawienny wpływ na dziadków (bo zanosiło się na rozwód rodziców Alice).

caramilla

"1 marca 2021 roku ogłoszono, że Finding Alice powróci z drugą serią. Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczną się w lutym 2022 roku. W sierpniu 2022 roku ogłoszono, że sezon 2 Finding Alice został odwołany przez ITV". I to by było na tyle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones