PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532929}
6,4 4 517
ocen
6,4 10 1 4517
Przystań
powrót do forum serialu Przystań

Jaka Waszym zdaniem jest lub moglaby byc para serialowa?;)Mnie sie najbardziej pododoba watek Anki i Mariusza:))

ocenił(a) serial na 6
Leonarda

fajna para Alicja i Grzegorz. ;))
bracia Waśko, może też kogoś znajdą. :D

anylka

1.Anka i Mariusz - strasznie miło się na nich patrzy.
2.Alicja i Grzegorz.
3.Daga z hmm.. może którymś z braci Waśko? : D

ocenił(a) serial na 10
dropit

Jak dla mnie fajne parki/te które nam sie objawiły już:)/ to:
Mam watpliwość między dwoma, ale z sentymentem do "Grzegorza" :)

1. Grzegorz i Alicja bo...bardzo mi sie podobają i wzruszają te ich rozmowy w tawernie/we wcześniejszych odcinkach/, taka parka po przejściach.Niby nie było duzo, tego razem - ale czasmi piekne jest "niewidoczne":) A jeszcze wiele przed nimi...:)

2. Mariusz i Anka, za fajne poprowadzenie ich watku i fajna "akcję w basenie" jako początek czegoś...:)


A które będą lub mogłyby być:)

1. Paweł i Beata:)przeciwstawne charakterki które "dogadają się":) i za fajna akcję "pokazu" ratowania w 8 odcinku:)

anylka

Bracia Waśko to są chyba skazani na samotnosc:D Wszak, mistrzowie nieudanego podrywu to wlasnie oni;))

Leonarda

Ja uważam ( od samego początku), że Anka pasuje do Mariusza, Daga do jednego z braci Waśko ( chyba Darka) natomiast Beata do Olafa no i oczywiście Alicja do Grzegorza.

ocenił(a) serial na 10
jane_filmweb

A będzie niestety albo stety tak:) Beata z instruktorem Pawełem, Daga z Drakiem a pozostali wiadomi Grzegorz z Alicją i Anka z Mariuszem:
Wiola rzuci Olafa z opisów z 10 odcinka, tak wynika:)

viki_l

No dokładnie. Gdzieś wyczytałam,że 'Mariusz zakocha się w Ance ale to uczucie okaże się dla niego jednak dużym wyzwaniem". Więc znając życie coś między nimi namieszają.. ;]
Jestem ciekawa wątku Beaty z Pawłem. ^^

ocenił(a) serial na 10
dropit

Co do Mariusza, myślę że te wyzwanie bedzie tylko iść w dobrym kierunku:) Taki jest opis na jednej ze stronek:/fajne opisy/
http://aleseriale.pl/sid,28071,title,Przystan,serial_obsada.html

"Niepełnosprawny, poruszający się na wózku, dyspozytor, dyżurujący przy telefonie alarmowym. Dwa lata wcześniej, podczas jednej z akcji ratunkowych uległ wypadkowi, i został sparaliżowany od pasa w dół.

Jednak nadal pracuje w bazie, i dalej czuje się członkiem wspólnoty ratowników. Gdy w bazie pojawia się Anka, zaczynają się dziać z nim niezwykłe rzeczy. Zakochuje się w dziewczynie, wstaje z wózka, zaczyna samodzielnie chodzić, i szybko powraca do pełnej sprawności."

Tak że, nie bedzie źle - wszytsko zmierza ku happy endowi:):)Twórcy PRZYSTANI sprezentują nam optymistyczna wersje zakończenia:)

ocenił(a) serial na 10
viki_l

Natomiast Paweł - jako instruktor/Michał Sitarski/ jest równie fajny jak pozostali:) Wątek Beaty i Pawła - poczatkowo wydawal mi sie dziwny - ale teraz coraz bardziej ich lubię:)Bardzo fajnie ich sie oglada, Paweł taki chmurny, stapajacy twardo poz ziemi i Beata taka prosta, uczuciowa i przejmujaca sie wszystkim. Mieszanka dwóch przeciwieństw:)
Ale widocznie bedzie dobrze..

" Dopiero gdy zakochuje się w Beacie pokazuje swoją drugą „ludzką” twarz. I wtedy wyjaśnia się również tajemnica jego przeszłości" .
Intrygująco:):)

viki_l

Te opisy są bardziej interesujące niż te które ja znalazłam. I dobrze.. lubie happy endy. : )

dropit

A kto nie lubi, gdy serial dobrze sie konczy;)
Moze warto zorganizowac jakąś petycje z prosba o 2 serie?:D Uwazam, ze serial ten na prawde na to zasluguje;))

Leonarda

No są tacy,którzy nie lubią. ; )
Ja bym do nich napisała,żeby mi podali tytuł piosenki z 7 odcinka,bo nigdzie nie mogę jej znaleźć..

ocenił(a) serial na 8
Leonarda

Facet w Rękawkach i Dagmara - Katamaran. To byłoby coś!

el_Polaco

Facet w Rękawkach i pan doktor (obecny maz bylej zony Grześka:D)

Leonarda

państwo BOBERKOWIE :D:D

el_Polaco

Zdecydowanie pan w rękawkach to najlepszy bohater, niech się z kimś zparuje i będzie ok

Meridius

Ale pan w rękawkach jest żonaty :)

ocenił(a) serial na 7
Leonarda

Myślę, że Anka i Paweł mogliby stworzyć ciekawą parę - rozwój uczucia na zasadzie "od nienawiści do miłości" miło by się śledziło na ekranie i na początku miałam nadzieję, że tak właśnie będzie, ale cóż...

lapromesse

Paweł ogólnie nie przepadał za ludźmi, więc taką parę mógłby stworzyć z każdą :) Beatę też z początku gnębił za słabe wyniki.

ocenił(a) serial na 7
echtom

Prawda, ale na Ankę był szczególnie "cięty" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones