PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103472}

Psie serce

4,8 2 596
ocen
4,8 10 1 2596
Psie serce
powrót do forum serialu Psie serce

Najwyraźniej film miał na celu pokazać ludziom jakie psy są wierne, ze to nie są TYLKO psy, ze to nie jest rzecz, przedmiot, ale żywe zwierze które czuje. Polacy nie szanują zwierząt. Kary za znęcanie sie nad nimi są śmiesznie małe, nie mówiąc o zabójstwie z premedytacją- góra 2 lata + grzywna. Każdy może mieć psa. Weźmie szczeniaka od sąsiada, uwiąże i niech szczeka oraz zjada resztki ze stołu. Kupi psa na targu "rasowego" za 300zł bo dziecko chciało, a jak sie znudzi, albo zachoruje to wywiezie do lasu- bo wstyd do schroniska. Tysiące szczeniąt rodzi sie rocznie, a część z nich zostaje utopiona w rzece tuz po urodzeniu. Tysiące psów czeka w schroniskach na swojego pana, a głupi ludzie wierzą weterynarzą i "dla zdrowia" kryją sukę , bo "raz w życiu musi mieć szczeniaki". Dlaczego? Bo umrze? Bo zachoruje? Bzdura. A coraz więcej psów przybywa do schronisk.

Pomysł na serial niezły, ale wykonanie beznadziejne! Aktorzy strasznie sztucznie grają, z odcinka na odcinek film jest nudny i męczący.
Nie pozostaje mi nic innego jak ocenić 2/10 + za pomysł.

ocenił(a) serial na 6
kola_unikalna

Zgadzam się z postem, ale " ludzie wierzą weterynarzom i "dla zdrowia" kryją suczkę , bo "raz w życiu musi mieć szczeniaki". Nie wiem czy miałaś pecha natrafić na jakiegoś lekarza idiotę, ale z tego co wiem i z tym, z czym ja się spotykam, to weterynarze próbują obalić ten mit, który notabene nie wiadomo skąd się wziął i namawiają do sterylizacji i kastracji.
A serial - nie jest to jakies oscarowe dzieło, ale bardzo przyjemny i spokojnie daję 7/10

ocenił(a) serial na 6
HollyShannen19

Mnie również serial się podoba. Nie jest to jakieś powalające na kolana dzieło tylko taki prosty serial z przesłaniem.

HollyShannen19

Co racja to racja. Ja co roku 1% wpłacam na fundację pewnej pani, która od lat zajmuje sie sterylizacją wiejskich suczek.

ocenił(a) serial na 6
duzami

To brawa dla Ciebie! ;) :)

HollyShannen19

Dzięki, ale są ludzie którzy robią dużo dużo więcej. Trochę zbyt wiele tego nieszczęścia, nie trzeba się nawet wnikliwie przyglądać. Sęk w tym, że one się nie poskarżą, nie napiszą petycji, nie pójdą na marsz protestacyjny i nie udzielą wywiadu. Wogóle bardziej szkoda mi zwierząt, niż ludzi, jakby to nie zabrzmiało.

ocenił(a) serial na 6
duzami

Rozumiem o co Ci chodzi, mnie też ;)

HollyShannen19

W takim razie przynajmniej pozdrawiam przyjaciółkę sierściuchów i innych takich, uwikłanych razem z nami w pętlę czasu. :-))

ocenił(a) serial na 6
duzami

Dzięki :) :) Również pozdrawiam

kola_unikalna

Pierwsze odcinki z Golden Retrieverami były fajne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones