PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653085}

Psycho-Pass

Psycho-pass
8,0 5 443
oceny
8,0 10 1 5443
Psycho pass
powrót do forum serialu Psycho-pass

Zakończenie sezonu 2

ocenił(a) serial na 6

Nie będę spoilerował i opisywał nic, żebyście się sami przekonali.
Generalnie jestem zawiedziony poziomem sezonu 2, całość była totalnie nijaka.
Rozwoju postaci brak, różnorodności postaci brak, fabuły brak.
Za to pełno bzdur i nonsesnu. O ile sezon 1 pierwszy był jako tako dobry, to ten jest po prostu dnem na całego.
Zakończenie woła o pomstę do nieba, nie spodziewałem się niczego dobrego, ale taka porażka mnie zaskoczyła.
Reszta aspektów - animacja bardzo średnia, tła okropne, pełno TANDETNEGO do potęgi 3d CGI, robione po kosztach wszystko, postacie były jedynie w miarę, choć tez nic szczególnego. Soundtrack taki sobie, na pewno nie mam zamiaru do niego wracać. Bardzo dobry opening i ending.
To by było na tyle. Daję za ten sezon 6/10 choć i tak myślę, że zawyżyłem tę ocenę. Nawet przeszła mi ochota na oglądanie filmu, który w przyszłym roku ma się ukazać.

rascal0pl

Zgadzam się w całości, chociaż ja wystawiłabym 4/10 dla drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 6
Technology_

Źle się wyraziłem trochę, ja podobnie oceniam sezon 2. 6 to ocena jaka została z połączenia sezonu 1 i 2 ;)

ocenił(a) serial na 4
rascal0pl

w pełni się zgadzam z tą oceną. 2 sezon dno.

użytkownik usunięty
rascal0pl

1000% racji masz. Ale chyba nie będę teraz wystawiał oceny drugiemu sezonowi jako całości bo zbieżność nazw chcę uważać za czysty przypadek. 3/10.

ocenił(a) serial na 10
rascal0pl

A się nie zgodzę, mnie osobiście PP się spodobało. Świetne animacje, ciekawa kreska, mocna historia. Animacje CGI nie przeszkadzały. Postaci również były bardzo dobrze napisane,jednak w 2 sezonie było pod tym względem gorzej.
Ogólnie jedno z lepszych anime jakie znam, chyba 9 wystawiłem i wg mnie jest to ocena adekwatna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones