PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110996}

Ptaki ciernistych krzewów

The Thorn Birds
7,4 6 849
ocen
7,4 10 1 6849
Ptaki ciernistych krzewów
powrót do forum serialu Ptaki ciernistych krzewów

polecicie coś w podobnym klimacie ?

m_espos

Uważam że trudno będzie cokolwiek znaleźć - Może właśnie produkcję rozgryzając się w Australii -

Australia (2008) - http://www.filmweb.pl/film/Australia-2008-285935

ocenił(a) serial na 4
m_espos

Też mi się kiedyś podobał, gdy miałam 20 lat. Teraz po latach zmieniłam zdanie. Jest źle nakręcony, widać wiele błędów scenarzystów, głupia fabuła, większość postaci negatywnych. I co bardzo smutne - żaden z braci Meggi się nie ożenił.

AnkaJ_3

Tak samo było w książce , wszyscy bracia pozostali starymi kawalerami i tylko Meggie przekazała swoje geny dalej tylko że Dean zginął a Justyna nie była zainteresowana życiem na farmie więc Droghenda została sprzedana

m_espos

Polecam argentyńską telenowelę pt."Moja nadzieja"Jak nie znoszę telenowel,tak ta rozwaliła mi serce na milion kawałków.Nigdy nie widziałam w żadnym filmie tak rozwijającej się miłości.Jest nietypowa,akcja szybkonsię rozwija,a główni bohaterowie fantastyczni i tak iskrzy między nimi,że aż wióry lecą.Mogę dać namiary na odcinki,bo dziewczyna nagrywala i ma w prywatnych plikach(dlatego nie ma ich w wuszukiwarce) aby jej nie usunęli na cda wszystkie odc w swietnej jakości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones