PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98456}

Ptaki nocy

Birds of Prey
6,7 667
ocen
6,7 10 1 667
Ptaki nocy
powrót do forum serialu Ptaki nocy

Jaka szkoda...

ocenił(a) serial na 9

... że tylko jeden sezon. Dostałem go wczoraj wieczorem, pochłonąłem przez całą noc. Po prostu genialny. Dobry scenariusz, idealnie dobrani aktorzy (mam tu głównie na myśli postać Barbary Gordon) i dużo akcji. Sceny walki: Matrix się chowa :D. Na minus to jednak tą całą Dinah bym dał, bo mi tu zbędna była no i skoro jest to takowa "kontynuacja" batmana, to jednak za mało było jego wrogów. Clayface i Harley Quinn to ciut za mało jak dla mnie. I dlatego 9/10

telepek

Szczerze to serial może nie jest wybitny, ale na pewno dobry. Widać że producenci rzucili trochę siana na odcinek pilotowy bo ma dobre i częste efekty specjalne, następne nadrabiają za to aktorstwem i całkiem dobrymi historiami. Z odcinka na odcinek było coraz lepiej. Ostatni odcinek nie był dla mnie ideałem, ale nieźle rokował na przyszłość. Co do scenariusza, to nie mogę zrozumieć czemu Bruce Wayne zostawił wszystko i wyjechał, a później nie wrócił, nawet gdy dowiedział się że ma córkę. Może planowano coś z tym zrobić w następnym sezonie - tego już się nie dowiemy. Zgadzam się też, że sceny walki są świetne - naprawdę są dobre, jak na serial nawet bardzo dobre. Szkoda że ten serial się nie przyjął. W końcu to nie tylko gratka dla fanów Batmana, a normalnych widzów ( w końcu samego nietoperka jest tu...prawie nic).
Daję 7/10

P.S. W pilocie można usłyszeć nawet pewne nawiązanie do Smallville ( Huntress mówi że meta ludzie najczęściej mięli do czynienia z jakimiś meteorami) - czyżby w przyszłości planowano jakiś występ gościnny?
P.S.2 Wie ktoś może czy serial ten jest na podstawie komiksu Birds oF Prey, czy to komiks jest kontynuacją serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones