PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800878}

Purpurowe rzeki

Les Rivières pourpres
7,1 1 127
ocen
7,1 10 1 1127
Purpurowe rzeki
powrót do forum serialu Purpurowe rzeki

Sezon trzeci

ocenił(a) serial na 9

W marcu we Francji była już premiera sezonu trzeciego. Podobnie jak w pozostałych dwóch - 4 części podzielone na w sumie 8 odcinków. Jak się dobrze poszuka w sieci - można znaleźć - chociaż - nie wiedzieć czemu - żadna strona streamingowa (nawet za opłatą go nie udostępnia) - tylko fragmenty odcinków na France 2 i trailery na YouTubie. Moim zdaniem - trzyma bardzo dobry poziom poprzednich dwóch.

Pozdrawiam.

DamazyTilgner

O ile pamiętam-Canal+ emitował oba wcześniejsze sezony, więc może wezmą też trzeci. Warto trzymać rękę na pulsie, bo wtedy bardzo szybko wskakuje to w sieć.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Mnie akurat udało się znaleźć całość - chociaż zajęło mi to trochę czasu. Dziś akurat skończyłem oglądać - stąd mój wpis. Oby Canal+ faktycznie to wziął - wtedy wszystkim innym, którym się podobały dwa poprzednie sezony będzie prościej. Naprawdę warto.

Pozdrawiam

DamazyTilgner

Pełna zgoda-jeszcze wtedy od razu jest lektor, a nie czekanie miesiącami na napisy do serialu w sieci. Bądzmy dobrej myśli, ja trochę poczaruję, żeby nas usłyszeli/przeczytali-może się uda ;) Pozdrawiam również.

DamazyTilgner

Jeden z lepszych seriali dla mnie 10 . Szkoda że tak mało informacji o odcinkach

ocenił(a) serial na 8
DamazyTilgner

I to jest kolejny przykład niedocenionego serialu. Ocena tutaj dla mnie bardzo krzywdząca. 7.1 maja tutaj naprawde słabe produkcje.
Co gorsza boli fakt, że czasami z dnia na dzień wrzucane sa duperele do siecie a tutaj zadna telewizja nie pokusi sie taki tytuł, szkoda że canal + nagle zrezygnował z trzeciego sezonu...

ocenił(a) serial na 8
nunx

Może puszczą na ale kino. Tyle że ze sporym opóźnieniem.

ocenił(a) serial na 8
DamazyTilgner

Trzeci sezon w Canal plus Online od 2 czerwca

ocenił(a) serial na 9
arcmarek

Dzięki za informację chociaż ja osobiście już jestem dawno po obejrzeniu 3-go sezonu ale fajnie, że jednak będzie wyemitowany w końcu legalnie w Polsce. Polecam każdemu i pozdrawiam i oby nie było takich problemów z sezonem 4-tym bo z tego co wyczytałem jest już zapowiedziany

ocenił(a) serial na 7
arcmarek

Na razie widzę 2 odcinki 3 sezonu na stronie. Będą dodawane cyklicznie?

ocenił(a) serial na 8
Azzurro

Canal Plus połączył odcinki w jeden.
Więc zamiast 8, będzie 4.
Dwa odcinki - jedna sprawa.

arcmarek

cwoki na nitro jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones