Puszka Pandory
powrót do forum 1 sezonu

na netflixie można Polegać jak na zawiszy wątek lesbijki - jest, czarna - jest, wprawdzie cały wątek czasrnej lesbijki tak głupi że aż boli ale to w końcu netflix.

ocenił(a) serial na 6
pawulon1_2

I jeszcze dodatkowo geje muzułumanie.

pawulon1_2

Zawsze można też polegać na homofobach i rasistach, którzy za każdym razem mają ból dupy, jeśli w filmie znajdzie się taki wątek.

ocenił(a) serial na 4
sofronzatijew

Zawsze też można polegać na zidiociałych politpoprawnych patoaktywistach, którzy "ni z gruchy, ni z pietruchy" wsadzają bezsensowne wątki tylko dla tej właśnie politpoprawności, obrzydzając i zniechęcając skutecznie do oglądania. Tak jak własnie w tym serialu. I od razu ci powiem, że Twoje wypowiedzi w moim kierunku, że jestem homofobem i rasistą to możesz sobie wsadzić w buty. Moja żona pochodzi z Egiptu i wiem lepiej niż Ty co to jest rasizm. I wiem ile złego robią "dla sprawy" "rozgrzani" patoaktywisci. A najgorsi z aktywistów to tacy co od rasistów potrafią wyzwać nawet za krytykę beznadziejnego filmu, z beznadziejnymi wątkami.

ocenił(a) serial na 7
sofronzatijew

tylko, że akurat wątek tej czarnej policjantki był kompletnie zbędny. Jeszcze wątek tych gejów muzułmanów miał jakieś uzasadnienie, ale postać Britney była tylko dla spełnienia kryteriów diversity. Nie przeszkadzają mi ani aktorzy o innym kolorze skóry niż biały, ani wątki z obszaru LGBTQ wtedy, kiedy wnosi to coś do fabuły. Tu niestety tak nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones