PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843897}
6,2 951
ocen
6,2 10 1 951
Q Force
powrót do forum serialu Q-Force

Taki wysyp stereotypów, skłaniający wręcz do wszelkiego rodzaju fobii
I fakt ze bycie gejem, to cała osobowość danej postaci?
Wtf?!

bejbi_dzejms

Ten uczuć kiedy Netflix chcę wspierać LGBT i zamiast tego ich wkurzyli

Nie no, własnie przez te stereotypy zwiastun tak źłe się przyjął

bejbi_dzejms

Tak to jest jak całą swoją wiedzę o LGBT+ opiera się na RuPaulu i filmach dla dorosłych :d Netflix strzelił sobie tym czymś w obie stopy i mam nadzieję, że jednak zdecydują się tego nie emitować

Kanekididnothingwrong

Komentuje ten trailer przecież o co ci chodzi?

Kanekididnothingwrong

Znam wielu gejów i każdy z nich pasowalby do jakiegoś stereotypu XD
Żaden z nich nie jest normalny.

ocenił(a) serial na 8
leszek_kw

A co mają? Trzecią rękę, podgardle, krzywy zgryz i drewnianą nogę? Pytam z ciekawości, jako lekarz :D

norsar

A co złego w drewnianej nodze? Mój znajomy jest nienormalny bo tak się zachowuje(agresywnie do wszystkiego). Musi mieć wg Ciebie 3 rękę, albo inaczej wyglądać? Pytam jako człowiek, nie lekarz ;p

norsar

Dobrze wiedzieć, że jako lekarz uważasz kogoś z krzywym zgryzem za nienormalnego ;p

bejbi_dzejms

Hetero nie sięgnie raczej po tę produkcję, więc u kogo mają jakieś fobie się pojawić?

ocenił(a) serial na 8
bejbi_dzejms

Ale że co konkretnie w tym animowanym serialiku ma moc wywoływania fobii? Nie tłumacz lekką animacją swoich problemów.

Ptaku_ptak

Pokazywanie zwykłych ludzi, jako debili z rozterkami 4 letniego dziecka. Podobnie w Family guy prezentują zwykłą lewicową rodzinę jako bandę totalnych kretynów. Ale na satyrę nie ma co się obrażać swoją drogą, więc to nie nasz problem tylko tych wrażliwszych co się urażą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones