PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97251}

Queer as Folk

7,3 977
ocen
7,3 10 1 977
Queer as Folk
powrót do forum serialu Queer as Folk

2 wersje

ocenił(a) serial na 3

NIestety ale amerykańska wersja o niebo lepsza. W tej ten Nathan tak nawija jak jakas pusta babka za przeproszeniem i wkurza na maxa.W wersji US MIchael jest tak wkurzający i denerwujacy,biorący zbyt dosłownie wszystko wokół

ocenił(a) serial na 8
grabi88r

Którą oglądałeś wcześniej, jeśli mogę wiedzieć?

ocenił(a) serial na 3
orbitka90

wczesniej pierwszy sezon i kawałek drugiego US ,a w przerwie cały sezon UK. PO czym znowu Us wersje

ocenił(a) serial na 10
grabi88r

Chyba na odwrót...UK miażdży nowszą. Gillien i Chunnam są po stokroć bardziej przystojni, i hot niż te amełykańskie chłystki to raz, dwa, znacznie lepiej grają, trzy, mają mega chemię, cztery, ten amerykański Brian/"Stuart" to w ogóle jakaś poracha, zero sexapilu, GDZIE TEN MROCZNY UROK NIBY? Śmiech. Aidan go żre na śniadanie.

ocenił(a) serial na 6
WhiteDemon

Jakże różni są ludzie i ich gusta... Dla mnie właśnie na odwrót: to Brian zjada Stuarta na śniadanie, jak wszystko w amerykańskiej wersji zresztą. Poza tym to trochę śmiesznie wygląda, że ten pan i władca życia, Stuart jest niższy i ogólnie mniejszy od swojego 15-letniego kochasia. :P

ocenił(a) serial na 10
kangaroo94

Pff, liczy się charyzma, której Stuart ma pod dostatkiem.

WhiteDemon

Brian zero seksapilu?? Człowieku, nawet leski na niego lecą!
Do wersji UK dopiero się przymierzam, ale Aidan nie powala (już wolę go jako Littlefingera:P), choć wiadomo, że od wyglądu ważniejsze jest "to coś", zatem nie skreślam go jeszcze. Mimo to wątpię, by boskiemu Brianowi dorównywał:D

ocenił(a) serial na 10
ag268

Jestem płci żeńskiej. Po drugie wisi mi to kto leci na Briana, u mnie wywoływał jedynie uczucie wkurzenia^^.
To znaczy Stuart grany przez Stuarta również je wywoływał, tyle że w moim przypadku to było takie: no najpierw dostaniesz po pysku za draństwo a potem się na ciebie rzucę^^;)
Aidan potrafi wyglądać bardzo dobrze, jak chce;) Zresztą, z pewnym smutkiem dostrzegam że już jesteś troszkę uprzedzona, skoro piszesz że do wersji UK się dopiero przymierzasz, a zaraz potem piszesz że wolisz go jako LF??
Nie kumam.

WhiteDemon

A kobieta to nie człowiek?:P
Napisałam, że się przymierzam, bo tylko fragment pierwszego docinka obejrzałam, a potem musiałam wyłączyć. Fakt, że mogę być trochę uprzedzona (nie wiem czy to najlepsze określenie), bo zwykle tak bywa jak się ogląda dwie wersje tego samego filmu/serialu, a w wersji US jestem wprost zakochana:)
Obecnie jestem po czwartym odcinku wersji UK i mimo zmordowania koszmarną jakością z yt muszę przyznać, że mi się podoba. Aidan na pewno jest atrakcyjny. Dostrzegłam to oglądając Mayday, a nawet wcześniej w GoT, na pewno ma coś w sobie. Tyle, że jest to taka nienachalna atrakcyjność, której nie widać na pierwszy rzut oka (coś jak w przypadku Madsa Mikkelsena:D), dlatego mniej mi pasuje w roli "ogiera Babylonu":D
Myślę, że rozwiązanie sporu Brian vs Stuart to kwestia gustu. Myślę, że obaj aktorzy dobrze grają swoją rolę i wcale nie uważam, że Bri jest wkurzający:D Dokładnie tak myślę o Brianie jak Ty o Stuarcie;) Także chyba nie ma co się kłócić tutaj:D Pozdrawiam!:)

ocenił(a) serial na 10
ag268

Kobieta to jeszcze wyższa forma ludzkości;P
O kurcze to mnie pozytywnie zaskoczyłaś że Ci się chciało jednak obejrzeć, z tego co zauważyłam zwłaszcza na youtubie te osoby które oglądały wcześniej US, obejrzawszy najczęściej tylko fragmencik jakiś z UK właśnie zwykle jeżdżą po pierwotnej wersji jak po łysej kobyle^^.

" Tyle, że jest to taka nienachalna atrakcyjność, której nie widać na pierwszy rzut oka (coś jak w przypadku Madsa Mikkelsena:D)"

Wydaje mi się że to zależy, bo owszem, Aidanowi zdarza się wyglądać wręcz odstręczająco, ale też i pięknie. Np. w Trouble with sex uważam że prawie cały czas wygląda świetnie, i mam wrażenie że u niego to przede wszystkim kwestia ujarzmienia fryzury, a Aidek ma zwykle na głowie jakiś z przeproszeniem burdel^^.
Albo np. w Identity przez większość czasu wyglądał fajnie:
http://41.media.tumblr.com/5fea1e82e60ea25d498b2efbb8a15a24/tumblr_mqunh9IerY1rk m6qmo2_500.jpg
http://41.media.tumblr.com/13dba6df1e0155c1ca15f25c4e789d1e/tumblr_mqunh9IerY1rk m6qmo1_500.jpg

A i za kulisami u Bagińskiego bardzo mi się spodobał:)
http://www.youtube.com/watch?v=G4Vesq8TLsI

W "Mayday" był świetny, chociaż też grał skubańca w sumie;)

"Dokładnie tak myślę o Brianie jak Ty o Stuarcie;)"

Ha, dobre! :) No pewnie że nie ma się co kłócić:) I pozdrawiam cieplutko również.

WhiteDemon

A gdzie oglądaliście wersje UK? Nie znalazłam, a bardzo chciałabym obejrzeć, bo wersja amerykańska, była taka świetna, że ciężko mi się rozstać z tą tematyką ;)

grabi88r

Zgadzam się. Już nie wspomnę o tym, że gra aktorska w wersji brytyjskiej jest bardzo koślawa i wszystko wypada dziwnie nienaturalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones