PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235218}

Rączy Wildfire

Wildfire
7,8 283
oceny
7,8 10 1 283
Rączy Wildfire
powrót do forum serialu Rączy Wildfire

Czy TVP2...

użytkownik usunięty

Wyemituje wszystkie sezony tego serialu?Jest bardzo fajny,a z tego co widzę to w następny czwartek będzie ostatni odcinek tego sezonu.Z góry dzięki za odpowiedź;)

użytkownik usunięty

No tak serial jest super ale z tego co wiem to narazie nie wiadomo co z kolejnymi sezonami ;/

użytkownik usunięty

No to mamy problem.Bo teraz jak mi się wydaje jest pierwszy sezon nie?Nie wiem bo oglądam to dopiero od 5 odcinka;)

użytkownik usunięty

tak obecnie jest 1 sezon... i mam nadzieję że doczekamy się kolejnych ;))

użytkownik usunięty

Fajnie by było jakby wyemitowali wszystkie sezony,bo zakochałam się w tym serialu :)

użytkownik usunięty

No jeśli tak się nie stanie to będzie jeszcze jedna opcja: poszukać odcinków w necie ;p Ja napewno tak zrobię ^^ Nie odpuszczę sobie tego serialu... ten serial jest boski :))

ocenił(a) serial na 10

jak znajdziesz odcinki w necie to daj znać:) ja tez będę szukać:):)

użytkownik usunięty
Friends_with_benefits

Jasne, od razu napiszę, jeśli coś znajdę ;))
Mam nadzieję, że moje poszukiwania zakończą się wynikiem "pozytywnym" ;P

użytkownik usunięty

Oj to sobie chyba nie ściągnę z neta,bo mój jest 'ciut' wolny i jak zaczęłabym ściągać to raczej nie zdążyłabym ściągnąć przed gwiazdką ;)

ocenił(a) serial na 10

Ja kocham ten serial jest taki inny i fajny juz nie moge sie doczekac nowego sezonu jestem ciekawa kiedy sie zacznie moze ktos wie? Mam nadzieje ze nie zacznie sie dopiero w WAKACJE...:()

ocenił(a) serial na 10

jak macie jakąć dobrą stronę do ściągania tego filmu to bardzo proszę żyby ktoś mi podał stronę, ja też mam nadzieje że wyemitują następny sezon ale mam nadzieje że nie w roku szkolnym bo takto i tak i tak nikt nie obejrzy mogliby wyemitować w roku szkolnym ale dopiero gdzies tak o godzinie 17:00, ale gdyby był to by chyba nie puściliby tak wcześnie bo kto by wtedy oglądał starsze osoby???

ocenił(a) serial na 10
paulinawaw

ja jestem za Toba. xdd
mam nadzieje ze bd lecial pozniej, bo w innym razie straci ogladalnosc.

informalgirl

dwa razy napisałam do tvp2 maila i jak na razie bez odzewu... jeśli nie zmienią godziny (o ile w ogóle wypuszczą resztę sezonów), to będzie do bani... pozostaje opcja nagrywania każdego odcinka albo ściągnięcia z neta, ale po angielsku... :/

ocenił(a) serial na 10
Baja_17

jaki jest ten mail do TVP2?Bardzo fajny jest ten film czekam na drugi sezon ale nie wiem czy będzie

ocenił(a) serial na 10
Baja_17

jaki jest tem mail do tvp2?bardzo podobał mi się ten film był emitowany 1sezon we wakacje ale niewiem czy teraz go puszczą

http://www.twistysdownload.com/forums/tv-series/1086-wildfire-season-1-3-a.html
to jest strona na której są linki od 1 do 3 serii Ale niestety po angielsku Nigdzie nie mogę znaleźć z napisami nie mówiąc już o lektorze

użytkownik usunięty

kochani, tym razem chyba naprawdę nadzieja matką głupich :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones