PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235218}

Rączy Wildfire

Wildfire
7,8 283
oceny
7,8 10 1 283
Rączy Wildfire
powrót do forum serialu Rączy Wildfire

Kto wie?

ocenił(a) serial na 10

Będą leciały nowe sezony? Napisałam już do tvp pytanie czy będą ale na odpowiedż moge długo czekać ;/

ocenił(a) serial na 10
moniusiagno

Hej:) ja właśnie też jestem ciekawa czy tvp puści dalsze sezony. Bardzo mi się podoba ten serial a nawet gdybym chciała ściągnąć to jest problem bo zbytnio się nie da a na miśku tego serialu poprostu nie ma;(;/:/

Friends_with_benefits

Kurde... to chyba pozostaje nam tylko sie zastanawiać i mieć nadzieje:D ale w necie coś było wspomniane o sezonie 2 (2007) więc myśle ze powinni puścic. Tylko nie wiadomo kiedy... teraz wtrynili jakieś córki mc-kogośtam :D:P pozdrawiam

mia1988

aha, moniusiagno gdybyś przypadkiem uzyskała odpowiedź to mam nadzieje ze dasz nam znać ;)

ocenił(a) serial na 10
mia1988

Witamy
Uprzejmie informujemy, że wyemitowaliśmy wszystkie posiadane przez nas odcinki tego serialu. Serial oczywiście ma kontynuację, jest to następny sezon, ale my na razie nie mamy nabytych praw do jego emisji.

Mamy nadzieję, że uda nam się powrócić do jego nadawania.

Zespół ds. Kontaktów z Widzami


Taką otrzymałam wiadomość :/

ocenił(a) serial na 10
moniusiagno

a macie jakieś informacje o tym gdzie można ściągnąć kolejne sezony?
bardzo prosze o odp;)

Friends_with_benefits

Wildfire ja ściągnęłam z torrentów np mininowa itp. wszystkie 4 sezony tylko nie ma PL napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones