PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235218}

Rączy Wildfire

Wildfire
7,8 283
oceny
7,8 10 1 283
Rączy Wildfire
powrót do forum serialu Rączy Wildfire

Wildfire:)

użytkownik usunięty

świetny serial:) liczy on cztery serie i na końcu jest happy end:) Kris i Junior pobierają się:)...filmiki oglądałam na youtube...juz nie mogę się doczekać kontynuacji w tv jeśli kiedyś będzie...oby:)pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje:):):)

ocenił(a) serial na 9

Faaaajnie, że tak się skończy:) Bardzo polubiłam Juniora. Matt jakoś mnie do siebie nie przekonuje. To znaczy nic nie mam do gry tego aktora, po prostu postać jest taka... nijaka :p

użytkownik usunięty
top_secret

ja też się z tego cieszę:)a tak niewiele brakowało a wziąłby ślub z inną:( ale na szczęście zrozumiał,że tak naprawdę to kocha Kris:) noi Junior jest przystojniejszy od Matta i jego postać większe emocje wywołuje:)

ocenił(a) serial na 9

No właśnie, jak to się stanie, że Kris i Junor się rozstaną? I jak dojdzie do tego, że będzie chciał ożenić się z inną? Jeżeli ktoś oglądał dalsze odcinki po angielsku, to proszę o odpowiedź. Tak bardzo podobał mi się ten serial, że po prostu domagam się spoilera, hehe :)

ocenił(a) serial na 7
top_secret

a ja tam wole Matta:) od razu go polubiłam:D obejrzałam dwa odcinki ale i tak wole Matta:D

o niee a ja wolę MAtta szkoda że to z juniorem będzie ;( chyba że to jakaś
pomyłka??

michaska410

Nie żadna pomyłka. Hajtnie się z Juniorem :)) z czego bardzo się ciesze bo wolę jego niż Mata :D

elcia12

A ja wolę Matta !! Jak to on z Juniorem tez coś

ocenił(a) serial na 10
Mille

ja bym chętnie obejrzała z polskimi napisami:(:( ściagam wszystkie sezony
powoli i po trochu je oglądam ale urywkami bo czekam wciąż na napisy. Ja
wole zdecydowanie Juniora jest przystojniejszy i widac, że Kris do niego
ciągnie a on do niej. Matt to taki kumpel nic więcej:)

Friends_with_benefits

Dokładnie :) Matt to tylko kumpel. Po za tym nie wiem dlaczego ale on mnie czasem wkurza.... Junior jest inny i wg mnie fajninejszy

użytkownik usunięty
elcia12

Ja wolę Juniora ;) Matt jest taki trochę dziwny.A Junior po prostu sobą zaraża,bynajmniej mnie 'zaraził' ;)

ocenił(a) serial na 10

wiecie kiedy bd napisy do tego filmu ;> boo mi teez sie bardzo podoba ii chcialabym ogoladnac alee napisow brak ;/ ;d

ocenił(a) serial na 6
juulka01

O! Super, że będzie z Juniorem, wolę go od Matta. Matt jest nijaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones