PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479946}

Raising the Bar

7,0 21
ocen
7,0 10 1 21
Raising the Bar
powrót do forum serialu Raising the Bar

Wrażenie mam podwójnej pani Robinson. Ech :/ nie wiem, czy się skuszę na 2 odcinek.

Aintha

a mi wręcz przeciwnie bardzo się podobał się pilot i na pewno będę oglądał dalej :)

Gobblin

ale dlaczego? :)

Aintha

Bardzo mi się podoba konfrontacja sędziny z tym prawnikiem w dłuższych włosach i choćby dlatego :) Zwłaszcza ta sędzina robi tu robotę :)

ocenił(a) serial na 8
Gobblin

Moim zdaniem warto obejrzeć, drugi sezon jest zdecydowanie lepszy (fajny nowy sędzia = John Michael Higgins). Zaskakujące, że w tym serialu mniej przekonująca jest strona obrońców, z którymi jak mniemam łatwiej sympatyzować. Może to kwestia gorszego obsadzenia - mnie Kellerman, Bobbi i ta ich szefowa denerwowali - albo nijakością, albo przesadą (Jerry Kellerman i ten jego zbyt kategoryczny idealizm ubrany w nonszalancką powierzchowność). Ogólnie nie gustuję w tematyce prawniczej, ale ten serial jest bardzo dobry i dość oryginalnie kładzie nacisk na rzeczy ważne (ciekawy obyczajowo, ale też obnaża amerykański system prawny).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones