PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 828
ocen
7,4 10 1 82828
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Wasze zmiany w serialu

ocenił(a) serial na 10

Uważam serial za genialny. Jak nie mam co oglądać to włączam TVP Seriale i oglądam kolejny raz.

Chciałbym was zapytać jakie zmiany wprowadzilibyscie w serialu patrząc z perspektywy obejrzenia całości.

- zmiana aktorów chłopaków Kingi. Obaj aktorzy jakoś nie dobrani. Nie pasowali do niej wiekiem ani wizualnie.

- Klaudia i Duda powinni wziąść ślub

- Stasiek nie powinien wyjeżdżać i nie powinno być tego drugiego idioty policjanta

- Halina powinna ponieść karę za romans z magistrem i wszyscy powinni się o tym dowiedzieć

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

Stasiek wyjechał, ponieważ aktor prywatnie był pokłócony z serialową Wioletką.

ocenił(a) serial na 8
MBIITF

Dla mnie sezony 9 i 10 były dużo gorsze od poprzednich, dlatego nie powinny powstać. Jedyne co było ciekawe, to kampania wyborcza Kozioła, której finał i tak był do przewidzenia.

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Zgadzam się z Tobą. Osobiście uważam, że zakończenie sezonu ósmego było idealne i nie powinni już po nim nic kręcić. Aczkolwiek sezon dziewiąty mimo wszystko podobał mi się trochę bardziej, chociaż uważam, że można w nim było lepiej poprowadzić kilka pobocznych wątków, takich jak np. powstanie domu samotnej matki, dołączenie radnego z Dopiewa do PPU, niecne zamiary Grażyny wobec Kusego czy kawiarnia Kingi i jej chłopaka. Inne zaś bez cienia żalu bym wywalił (m.in. kryzys w związku Tomasza i Francesci albo problemy Solejukowej w szkole), bo ani nie oglądało się ich zbyt przyjemnie, ani też nie rozwinęły w ciekawy sposób fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones