PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 706
ocen
7,4 10 1 82706
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Wspanialy serial...

użytkownik usunięty

zabawny,madry i nie dokleja Polakom "geby" tylko niestety ,czy sie to komu podoba czy nie ,mimo wszystko mowi o nas prawde...delikatnie bo w "Ranczo" nie ma ani jednego faktycznie czarnego charakteru i tworcy jakos mruza do nas oko..tak czy inaczej sapienti sat jak mawiali starozytni...:) Serial to absolutna gwiazda na naszym rynku bo jest sie z czego posmiac i mozna bez trwogi zdurniania mlodego pokolenia pozwolic im ogladac..."Ranczo" w powodzi kretynstwa i miernoty to perla...

Czerepach był 100% czarnym charakterem do oryginalnego zakończenia w IV serii.

użytkownik usunięty
Homek_2

Szczesliwy z Ciebie czlowiek skoro uwazasz ze Czerepach byl czarnym charakterem bo to znak ze nie spotkales gorszego gada.Mnie sie Czerepach jawi jako taka mala ,pokretna gnida bez skrupolow ale zbyt tchorzliwa zeby dokonywac naprawde zlych rzeczy.Wojt tylko na niego spojrzal ,to ten juz sie kulil...Takiemu trzeba patrzec na rece ale on nie budzi grozy...

Do końca IV serii był czarnym charakterem, później się nie wypowiadam bo następne serie znam fragmentami. I nie ma tu do rzeczy co ja uważam, bo po prostu spełnia odpowiednie kryteria - a że są gorsi ludzie nie zmienia tego faktu.

użytkownik usunięty
Homek_2

Pieprzysz jak maly Jas po duzym piwie.Sam nie bardzo wiesz co..zgadzam sie wiec,ze "nie ma tu do rzeczy co ty uwazasz"...hahaha..

No tak, długo nie trzeba było czekać na typowo polską odpowiedź. I tak podziwiam, że dopiero za drugim razem.

użytkownik usunięty
Homek_2

taaa...kazdy polglowek kiedy czyta zniecierpliwiona odpowiedz zaraz ma jazdy na przesladowanie ...to nie "typowa polska odpowiedz" to tylko typowa reakcja na jelopa,ktory madruje a ,jak widze, jezyka polskiego nie zna...ja akurat w sekunde wiem z kim mam do czynienia i nie trace czasu na merytoryke z cwiercinteligentem...gdybys jawil mi sie jako ktos wart sporu zapytalabym o te kryteria ,wyssane z palca chyba oraz o tym co "zmienia ten fakt"..wiecej czytaj ,moze nauczysz sie pisac z sensem.

Potwierdzasz tylko to, co napisałem wcześniej, wiesz? Kończę tę rozmowę bo niczego ciekawego się od ciebie nie dowiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones