PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 792
oceny
7,4 10 1 82792
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

W 4 serii Lucy zaczęła kadencje akcja serii działa się ok 2009 r. więc w 2013 r. w serialu powinny
być wybory na wójta ,nawet jeżeli Lucy miała ważniejsze sprawy na głowie i nie miała we wsi rywali powinni chociaż o tym wspomnieć ,bo nie zanosi się żeby wspominali o tym w 8 serii.
Tak samo wątek Julki i Szymka minęło ok.2 lat ,a nic na temat ich miłości nie było wspomniane.
???
Mam więc nadzieje że jeśli 8 seria będzie ostatnią zamkną wszystkie niedokończone wątki.

ocenił(a) serial na 10
D1999

a ja chce żeby wróciła Weronika córka Więcławskich i chciałabym żeby były jeszcze że 3 sezony albo żeby go woogle nie kończyli bo to mój ulubiony serial i chce żeby usunęli Kingę i Monikę.

kinomanka_13

Monikę to mogą usunąć ,ale Kingę niech zostawią w spokoju na początku jej nienawidziłem ,ale z czasem polubiłem.Weronika raczej nie wróci pojawiła się tylko w 3 serii i raczej to była postać na jeden sezon .A co do sezonów to nie mam zdania na ten temat bo według mnie
pierwsze cztery -arcydzieło
5 -taki sobie
6-dno i 3 metry mułu
7-dobry ,ale to jeszcze nie było to co na początku

ocenił(a) serial na 10
D1999

a moje tak :

1- najlepszy
2-najlepszy
3-najlepszy
4- taki sobie za dużo polityki
5-dno
6-dno
7- dobry

Nie Ranczo się nie kończy bo jak się skończy Ranczo to produkcja nie będzie istnieć a ja chce pozbierać listownie autografy od aktorów z Rancza z wyjątkiem Chodorowskiej (Klaudii ) i Kingi (Pawełkiewicz). W lutym pisałam do produkcji Rancza do Pieczki i 2 miesiące czekałam żeby mi wysłał i warto było bo mi 2 zdjęcia wysłał.

D1999

2009 to rok emisji, natomiast seria została kręcona w 2008 roku. Z tego wynika, że jej kadencja powinna trwać do 2013 (rok produkcji), a ten wątek powinien pojawić się w 2014

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones