PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 828
ocen
7,4 10 1 82828
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

Jestem kompletnie zawiedziony nowym sezonem Rancza. Serial miał swoją świetność w sezonach 1-4, potem serie 5 i 6 były do kitu i nie zapowiadały, że ten serial kiedykolwiek na starą dobrą drogę się sprowadzi. Potem nastał 7 sezon, który był zdecydowanie najlepszy od czasów 1-4, dorównywał a momentami przebijał niejedne odcinki od 1 do 52. Żaden odcinek 7 serii mnie nie rozczarował, wszystko było dopięte, dopracowane jak za dawnych czasów. 8 sezon był już ciut gorszy, ale jako całość ogółem spoko, może z 2 czy 3 odcinki mi się w nim nie spodobały, ale też były perełki takie jak "Zbrodnia to niesłychana..." albo "Czysta karta"

Natomiast 9 sezon to jest dno. Niby coś się rozkręca, a mam wrażenie, że nie dzieje się kompletnie nic. Niejedne postacie irytują, czasami wręcz do szału doprowadzają (Lucy, Jola, Klaudia), inni bohaterowie stali się głupsi niż byli (ksiądz biskup Kozioł, Lodzia, Halina), wątek problemu zdrowotnego Kusego ciągnięty do wyrzygania, ogółem nudne to wszystko jak flaki z olejem. Ci nowi bohaterowie nic nie wnoszą, a Monika w ostatnich nowych odcinkach jakoś nagle zniknęła i jej nie ma. Dlaczego pozbyto się nagle tak ciekawej i wyrazistej postaci ? 9 sezon nie podoba mi się, kompletnie nie tego się spodziewałem, równie dobrze mogli go nie kręcić i zakończyć serial.

Aliengreen90

Najnowszy odcinek nie taki zły. Wreszcie pojawiła się Monika i trochę ożywiła ten dworek. Na plus pojawienie się znów radnego z Dopiewa, oraz zadawanie do Lucy i Dudy pytań razem z Myćką i Wargaczem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones