PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262774}

Ranczo

7,4 82 828
ocen
7,4 10 1 82828
6,6 7
ocen krytyków
Ranczo
powrót do forum serialu Ranczo

nielogiczność

ocenił(a) serial na 10

czy może ja końcówkę poprzedniego sezonu oglądałam uważnie, czy też Kinga raczej nie filowała tego jak Kusy palił obrazy? widziałam jak trzymała Dorotkę i mówiła,ze dalaby się zabić za takich rodziców ( czy coś w tym rodzaju), a potem nagle pokazuje Monice jakoby przez nią kręcony filmik .
uwielbiam ten serial, ale tu jakieś przegięcie .. jak na inne rzeczy patrzę z przymrużeniem oka, tak to jest na maxa naciągane.

Labek

Aż specjalnie obejrzałam to jeszcze raz. Rzeczywiście, jak pokazują Kingę, to ona nic nie nagrywa, nie widać telefonu, trzyma tylko Dorotkę na rękach. Może w domyśle jest, że nagrywa, jak pokazują Kusego i Lucy, ale wątpię. Po prostu wcześniej scenarzyści nie wpadli na to, ze w kolejnej serii będzie odwołanie do tej sceny w postaci filmiku nagranego przez Kingę, którego tak naprawdę nie nagrywała w tamtym odcinku. Ale powiem Ci, że minął rok, nie każdy zauważył ten błąd. Ja sama jakoś nie przywiązałam do tego wagi, a zauważam jakieś niedociągnięcia. Choć i tak uwielbiam ten serial.:)

Na przykład Kusy w 7 serii bardzo chwalony w Warszawie, kariera się kręci. W 8 serii z kolei skrytykowany w Warszawie, chwalony w Nowym Yorku.
SPOILER


W 103 odcinku zarobił dużo pieniędzy w Warszawie za obrazy.

Tak więc niedociągnięcia są, ale co tam. Ranczo jest super.:) Pozdrawiam! :)

ocenił(a) serial na 10
karola177

no na pewno twórcy jakoś nie wpadli na ten pomysł,ze może im się przydać fakt nagrywania i w ogóle ta scena, liczyli na niedopatrzenie ze strony widzów. i pewnie by tak było , gdyby nie to, że TVP seriale nadaje powtórki :) i stąd moje spostrzeżenie. :)

ale Ranczo jest super ! zgadzam się z Tobą. super pozytywny serial. takich mało .. są jakieś "Barwy szczęścia" nudne i więcej w nim nieszczęscia niż tego tytułowego szczęścia. i inne tego typu nudy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones