PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803159}

Rapture

7,2 196
ocen
7,2 10 1 196
Rapture
powrót do forum serialu Rapture

Ja zacząłem od Nasa bo Logica nie słucham ale sie przekonałem w sumie do niego i obejrze wszystkie

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

Z newschoolowych najlepszy jest G Eazy a potem 2 Chainz jeśli chodzi o rap ale TI Też daje rade

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

w sumie san stwierdzam że każda z tych historii jest ciekawa i każda inna

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

ale w tej z T.I. Troche za dużo o rasiźmie

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

dobra nie gadam juz ze sobą ale nie ma z kim

ocenił(a) serial na 7
marcin_lendzion

Ja widziałem o G-eazym, Logicu i o 2 Chainzie, ten o nasie ciekawy?

ocenił(a) serial na 8
MagicznaKozica

Wszystkie spoko, wszystkie inne Logic to geniusz z zaburzeniami, Nas legenda, jego podopieczny Dave East kozak i przyszłość rapu, T.I. poszedł w polityke i spoko bo skille ma i fejm też w sumie legenda, G-Eazy ciekawy nowy ale zbyt popowy sie robi, 2 Chainz stylówa trapowa wogóle inna bajka ale jest mistrzem w tym, Just Blaze legendarny producent i fajnie że odwiedza innych producentów w odcinku o nim, Rapsody to chyba najlepsza raperka na ten czas a Boogie młody ale nie moja bajka kompletnie, super serial licze w drugim sezonie na Tech9ne, Rittza, kogoś z południowych legend (Slim Thug, Z-Ro, Paul Wall, Lil' Keke), z producentów mógłby być DJ Premier, Pete Rock, Harry Fraud, lub Dr.Dre (to wogóle by było coś) z raperek mogła by być Iggy lub Nicki i jeszcze Mac Millier, Action Bronson (to by była zwała), odcinek o całym A$AP Mob dobry by był, o Eminemie czy Slaughterhouse to nie marze nawet ciekawe czy wogóle będzie 2 sezon.

ocenił(a) serial na 8
Siwy_Yo

no racja każdy kozak był na swój sposób

ocenił(a) serial na 8
Siwy_Yo

Mac Miller już raczej nie wystąpi... Dla mnie było by sztos z Kendrickiem Lamarem albo Kanye Westem

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

no szkoda Maca a Fatbush Zombies to teraz najlepszy zespół chyba hiphopowy from USA

ocenił(a) serial na 8
Siwy_Yo

A$AP Mob też by było sztos

ocenił(a) serial na 8
Siwy_Yo

Albo Fatbush Zombies też Schoolboy Q

ocenił(a) serial na 7
marcin_lendzion

Ten o Logic'u był dobry

ocenił(a) serial na 8
marcin_lendzion

Najbardziej do gustu przypadł mi odcinek o Just Blaze'ie.

ocenił(a) serial na 8
kaciaples

@kaciaples Mi też,chyba najbardziej hip-hopowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones