PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587826}
6,6 4 575
ocen
6,6 10 1 4575
Ratownicy
powrót do forum serialu Ratownicy

Tamara Taszer

ocenił(a) serial na 10

Jak myślicie o co chodzi z tą Tamarą?? Ja jakoś nie moge tego ogarnąć może coś przeoczyłem :/

ocenił(a) serial na 7
kruszon1987

Jak dla mnie cała ta sytuacja z Tamarą jest lekko naciągana. Staszek zobaczył ją na stacji, potem na stoku przed lawiną i przez cały sezon stara się ją znaleźć. Po co? Ktoś może mi to wytłumaczyć?

SonYume

Staszek zobaczył Tamare w barze jak wracał z rozprawy. Potem przed lawina i jak wracał ze szpitala do domu z rodzicami Mateusza (chłopak z lawiny) do domu to było już po lawinie. Znalazł jej konto na jakimś portalu i odpisała na wiadomość i od tego się zaczęło

ocenił(a) serial na 10
tomis85

niewątpliwie to coś jest powiązane z tym przetargiem na ziemie ale się okaże niebawem może i naciągane ale intrygujące :)

ocenił(a) serial na 7
tomis85

No wiem jak wygląda ich "wspólna" historia, ale co mu tak zależy na tej Tamarze? Nigdy nie powiedział wprost tej swojej kurator po co jej szuka, dlatego wydaje mi się to takie naciągane, bo wychodzi na to, że facet nie ma żadnego celu w jej znalezieniu... Kobita przeżyła lawinę, no cóż zdarza się. Zniknęła, i tak bywa...

W ogóle "tomis85" przez przypadek zamiast na "odpowiedź" kliknęłam "zgłoś nadużycie" przepraszam jeśli narobiłam Ci jakiegoś problemu z tego powodu...

SonYume

nic się nie stało nie mam zablokowanego konta chyba:) na świat seriali jest opis 12 i ostatniego 13 odcinka... ale z tt nie jest wyjaśnione o co chodzi do końca trzeba będzie oglądać:) z przetargiem po 11 odcinku można się było spodziewać tak mniej więcej jak przed kamera do tej dziennikarki Rojek powiedział o przekręcie... jak dobrze ze już nie dlugo środa:)

ocenił(a) serial na 8
tomis85

no i kolejny odcinek i nadal nie wiem o co z tym chodzi. Znów pokazali kobietę z tatuażem TT pływającą w basenie a przy niej kręcił się ten koleś od przetargu. Dziwna sprawa, nawet nie mam żadnej wizji jakby się to mogło zakończyć z tą Tamarą Taszer.

ocenił(a) serial na 10
Pedro90

Ja tak samo nie mam żadnej wizji. Kurde niektóre seriale są takie że wszystko na zaś da się przewidzieć a tu nie. Ale może być właśnie druga opcja że ten wątek z TT będzie całkowicie bez sensu i nic nie wniesie do serialu

Pedro90

Co do Tamary Taszer i sceny w basenie - akurat tą sceną oglądałem w lekkim roztargnieniu, ale wydaje mi się, że w jednym ujęciu tatuaż był na prawym biodrze, a w innym na lewym. No ale tu do końca pewien nie jestem, musiałbym ściągnąć ten odcinek i obejrzeć w skupieniu tą scenę, a szczerze mówiąc nie chce mi się. Ale podobny motyw już był w tym serialu - raz córka Tarnowskiego ma paznokcie jednego koloru, a z innego ujęcia (ale scena ta sama) innego koloru - tego jestem pewien na 100%, numeru odcinka jednak nie pamiętam - po prostu nie prowadzę takich rejestrów.

ocenił(a) serial na 7
damian_fw

Pamiętajcie jeszcze, że był motyw z jej śmiercią i nekrologiem, który umieścił (że tak powiem) "człowiek" tego kolesia od przetargu a jednocześnie złodziej laptopa i aparatu Staszka. Staszek był w kostnicy i chciał zobaczyć jej dane po czym koleś który zajmował się ciałami zadzwonił do kogoś i powiedział, że właśnie ktoś się o Tamarę pytał.
Sama już nie wiem...

ocenił(a) serial na 10
damian_fw

tak masz rację, Justyna oglądała zdjęcia i miała niebieskie paznokcie a zaraz przyszedł do niej Norbert i pokazał jej rysunki i miała już czerwone paznokcie, albo inna scena jak Dorota grała na fortepianie a potem się uściskała ze Staszkiem a w fortepianie widać było odbicie całej ekipy reżyserskiej :)
Ale serial jak dla mnie świetny, szukam wszędzie info o 2 sezonie ale coś nie mogę znaleźć a kilka spraw pasowałoby wyjaśnić ;]

ocenił(a) serial na 8
kruszon1987

Więc tak....Tamara Taszer była ukrywana przed tym grubszym gościem od przetargów przez tego drugiego. Tamten miał myśleć że ona zginęła, a ona się ukrywała u tego. Ale o czym to miało świadczyć niby? Czemu ten studencik się tak wkurzył po rozmowie ze Staszkiem? I kim tak naprawdę była ta dziewczyna pod lawiną co zginęła? Bo przecież tam wtedy z tym Mateuszem w odcinku jechała do Zakopanego właśnie Tamara....Głupio zakończyli ten serial, bo nie wszystko się wyjaśniło.

ocenił(a) serial na 10
Pedro90

Ja myślę że zostawili sobie furtkę na ew. drugi sezon :) A Tamara chyba puszczała się najpierw z jednym a potem z drugim i musiała na niby zginąć. Ale np. po co ten kudłaty umawiał się w imieniu Tamary ze Staszkiem jak ona już niby nie żyła dziwne

ocenił(a) serial na 4
kruszon1987

Po prostu scenarzysta sam już zapomniał o mu co z tą Tamarą chodziło i tyle ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Pedro90

bo będzie następna seria. A ta Tamara okaże się kolesiem XD i pewnie zginie zanim się wszystko skończy a Stachu nigdy jej nie pozna i będzie płakał :D

ocenił(a) serial na 10
zygi1066

buhahaha dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones