PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 265
ocen
6,3 10 1 6265
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood

Będą dalsze odcinki?

ocenił(a) serial na 5

Po pierwsze - czy 10 odcinek to półfinał (tak jak w PLL, że jest po 12 odcinkach przerwa w sezonie)
czy finał sezonu?
Po drugie - czy ma ktoś potwierdzoną, oficjalną informację że serial ma być anulowany czy
kontynuowany?

ocenił(a) serial na 6
julix1708

Dołączam się do pytań!

hearbeats_hurt

znalazłam info na serialowka. pl , tam jest zapowiedź od ABC Family :)

julix1708

Z informacji na serialówka wynika, że to był półfinał i serial wkrótce powróci ;)

ocenił(a) serial na 5
Arlett_a

Uff. Dzięki! :D To mam nadzieję że szybko wróci, szybko się rozwiąże i Caleb wróci do Hanny do Rosewood :D

ocenił(a) serial na 8
julix1708

też chciałabym, żeby wrócił, ale coraz częściej mam wrażenie, że Miranda, wbrew wszelkim prawom i logice, przyssie się do Caleba i go nie puści..

ocenił(a) serial na 5
atttic

mi też niestety się tak wydaje i to z odcinka na odcinek coraz bardziej. mam nadzieję że jednak tak nie będzie

ocenił(a) serial na 5
julix1708

Ale to był ten 'stary Caleb' przecież. Może po prostu Miranda będzie z tym duchem właśnie, a normalny Caleb wróci do Rosewood do Hanny? o3o

ocenił(a) serial na 5
BialyBialas

co? :D chyba zbyt niedokładnie oglądam serial, jaki stary Caleb?

julix1708

"oryginalny" Caleb, ten który żył w czasach, gdy podpisano ten pakt i którego grób znalazł nasz Caleb w pierwszym odcinku, razem z Mirandą. Stary Caleb był zakochany w starej Mirandzie, która wyglądała identycznie jak ta współczesna. Tak mnie jwięcej :P

ocenił(a) serial na 5
paulinakopczynska

aa już rozumiem wszystko, dopiero teraz obejrzałam 10 odcinek :D

ocenił(a) serial na 8
atttic

ej no mi tez sie tak wydaje, bez sensu będzie juz wszystko

ocenił(a) serial na 8
CamiSsS_x3

pewnie Caleb i Miranda, żeby być fair wobec starych siebie, postanoiwą być razem... wtedy to już padnę :D

ocenił(a) serial na 8
atttic

weź bo jeszcze tak sie stanie.. bądźmy dobrej myśli.. jeju nie zniosę tego xd

ocenił(a) serial na 8
CamiSsS_x3

kiedy właściwie wraca serial? "wkrótce" cz są znane jakieś szczegóły?

julix1708

Boże już mnie męczą te komentarze .... Bo chce żeby on wrócił do RVS ...
AKTOR GRAJĄCY CALEBA nie wróci do PLL zrezygnował z tego serialu więc nie płaczcie.....
i nie nie będzie z Hanna co do Mirandy i Caleba .... to mi się wydaje że ich połączenie się tzn miłości itd może znieść pakt, ze względu że oni byli zakochani podczas podpisywania paktu....
Albo może te dusze są trzymane na cmentarzu ze względu że one wracają w innych ciałach żeby próbować złamać pakt....
Tak się zastanawiam po słowach wujka Mirandy "ona może wrócić ale nie w taki sposób"

Chile91

a dodam jeszcze która normalna dziewczyna pozwala swojemu facetowi zostać z obcą laską w obcym mieście żeby on jej pomógł.... no paranoja.... :D więc Hanna jest sama sobie winna że straciła Caleba i basta poza tym co on szkoły nie miał?

ocenił(a) serial na 5
Chile91

jest gdzieś oficjalnie napisane że odchodzi z PLL? bo po zakończeniu ostatniego odcinka Ravenswood (10) wydawało mi się że raczej jeszcze wróci, szczególnie że bardzo możliwe że Ravenswood ze względu na niską oglądalność na tym dziesiątym odcinku się skończy.
to jest PLL, tu wszystko jest możliwe :D właśnie ta szkoła też mnie dziwiła, ale w końcu widzimy jak Caleb zapisuje się do szkoły w Ravenswood.

julix1708

Było już o tym pisane... poza tym na logikę za główną rolę dostanie więcej w RVS niż w PLL .... a tam się może bardziej wybić...
Poza tym w którymś odcinku Caleb jak umierał mówił do Mirandy tekst, że czuje że to w porządku jest być tu z tobą... więc oni są sobie przeznaczeni ... i pewnie ma to coś wspólnego z klątwą....
Nie wiem skąd wy macie potwierdzenia że niska oglądalność skoro ABC potwierdziło kolejny sezon.... a USA są wielkie jeśli chodzi o stacje i poziomy oglądalności.... u nich 0,5 % oglądalności to tak jak u nas 20 %

ocenił(a) serial na 8
julix1708

Z tego co widziałam na facebooku Ravenswood wróci w czerwcu (tak długo :( ).

ocenił(a) serial na 5
Tyci368

to tak jak 5 sezon Pretty Little Liars. :/

julix1708

nie będzie już serialu... skasowany jest, bo za niska oglądalność

ocenił(a) serial na 5
olgaaaem

już wiemy ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones