PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 265
ocen
6,3 10 1 6265
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood

Caleb

ocenił(a) serial na 4

Czy tylko mnie irytuje jego postać? Nie mówię już nawet o tym, że zarwał z Hanną, tylko o jego
zachowaniu. On tak strasznie się panoszy! Mieszka w domku Collinsa, miał mu pomagać co
kompletnie nie zostało uwzględnione, no ale dobra, jednak sposób w jaki on się do niego odnosi.
Chociażby w ostatnim odcinku- wparował do jego gabinetu i się zaczął rzucać tak właściwie. Bardzo
go lubiłam w Pll, ale to co robi w Ravenswood jest co najmniej żenujące... A wracając jeszcze do
rozstania z Hanną, kilka dni później rozmawiał ze swoim ojcem i powiedział coś w stylu: może
zerwałem z Hanną, dlatego, że ty na mnie naciskałeś, abym z nią był... Boże! Widzisz a nie grzmisz!

ocenił(a) serial na 2
Black_R

Prawda jest taka, że z baaardzo fajnej postaci zrobili kompletnie inną, gorszą osobę. Ale ważne że chajs w kieszeniach producentów się zgadza. : > Nie oglądam już Ravenswood, bo strasznie mnie irytuje.

ocenił(a) serial na 2
Black_R

SERIO TAK POWIEDZIAŁ? : O

ocenił(a) serial na 4
RedCoat94

tak, serio...

ocenił(a) serial na 2
Black_R

Obejrzałam tą scenę, wiem, że niby powiedział tak, żeby jego ojciec wyjechał z miasta ale... CALEB, WHY?!

ocenił(a) serial na 6
Black_R

Też mnie strasznie irytuje. Ogólnie patrząc na Caleba z początku serialu, a Caleba teraz to zaszła duża zmiana i to niestety na gorsze. Na początku był taki tajemniczy i w ogóle, a Haleb był słodki, a teraz zrobiła się trochę taka ciota, podobnie jak Toby. I co do Ravenswood, to dziwi mnie, że za to jego zachowanie to go jeszcze Collins nie wywalił stamtąd. :D

ocenił(a) serial na 10
xpcx

Pamiętacie jak w PLL Spencer zerwała z Tobym aby go chronić? No właśnie!! Też uważam że Haleb był słodki i sam bym chciała aby był z Hanna, ale musiał ją chronić! Każdy wiedział jak bardzo ją kochał, a więc to że z nią zerwał to było największe poświęcenie, a i tak nie chciał z nią zrywać tylko Hanna zaczęła coś o Miradzie! Tak samo chciał chronić ojca Ci którzy oglądali wszystkie jak dotąd odcinki wiedzieli że każdy z zewnątrz kto sie w to mieszał lub im pomagał GINĄŁ!!!! Jeśli chodzi o Collinsa, to jakbyście się czuli wiedząc że duchem lub demonem lub człowiekiem który chce was zabić to może być on! ( chociaż tak nie sądzę)

ocenił(a) serial na 10
PrettyRavenLiar

A ojcu musiał wymyślić wymówkę dlatego to powiedział, bo on chce aby żył!

użytkownik usunięty
Black_R

Zgadzam się, zniszczyli tą postać kompletnie. Cały ten pobyt w Ravenswood jest z dupy wzięty. Po co łączyli ze sobą te dwa seriale, mogli zupełnie odciąć Caleba. A tak chłopak z normalnego miasteczka przyjeżdża do nawiedzonego Rosewood. Dowiaduje się o paktach, śmierciach i duchach - nie jest tym faktem specjalnie zszokowany. Postanawia rzucić dom, szkołę, dziewczynę i przyjaciół, i rozwiązywać tajemnicze zagadki łażąc po cmentarzach. Gdyby odcięli zupełnie PLL i Ravenswood, to byłoby ok. I zastanawiam się co teraz, skoro spin-off idzie na hiatus. Caleb wróci tymczasowo do PLL? I jak rozegrają to czasowo, do tej pory wydarzenia w obu miasteczkach działy się równolegle..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones