PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 265
ocen
6,3 10 1 6265
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood

Cześć!
Piszę do wymienionych w temacie.Czy widzicie jakiś związek Ravenswood z PLL prócz tego ,że gra tam Caleb? Pamiętacie jak w odcinku haloweenowym 3 sezonu w domu Hanny pojawiła się dziewczynka duch?Czy to nie była ta dziewczynka w czerownym płaszczu? I dlaczego ma czerwony płaszcz,który zniknął w PLL.Kojarzę jeszcze ,że ta dziewczynka była z bliźniaczką na którejś z imprez haloweenowych,możliwe,że wtedy kiedy Ali poznała Jennę. Pamiętacie odcinek PLL ,kiedy dziewczyny weszły za A do jakichś podziemnych korytarzy a Hanna,która się zgubiłą ,znalazła się w nawiedzonym domu i kiedy była w budce ukazała jej się Ali i jakieś dłonie.Czy ten dom nie należy czasami do wujka Mirandy? Trochę już mi się to wszystko wydaje poplątane i chciałabym się dowiedzieć czy zauważyliście coś. Rozwiejcie moje wszelkie wątpliwości.

ocenił(a) serial na 1
efta18

Jestem w stanie odpowiedzieć jedynie, że ten dom to faktycznie dom wujka Mirandy

użytkownik usunięty
nnowecka94

Ten haloweenowy odcinek PLL miał tyle powiązań z Ravenswood po to, żeby zareklamować nowy serial i wytłumaczyć nagłe zniknięcie Caleba. Poza tym - jak się człowiek szlaja po podziemiach cmentarza to nic dziwnego, że ląduje w domu grabarza :)

efta18

może nie na temat, ale moje pierwsze skojarzenie, kiedy Caleb był topiony w wannie, to było 'to pewnie zrobiło 'A' go topi' :D

ocenił(a) serial na 6
chomka

tak i pewnie się okaże ,że A to jakis duch który był w Ravenswood i wie o nim pani Grunwald.Może to ci przodkowie Caleba? :D

ocenił(a) serial na 10
chomka

Chodzi o klątwę- serial nie ma prawie żadnego powiązania z PPL po za Calebem i Hanną która się z nim w jednym z odcinków spotyka.

JuliaJuls

mój komentarz miał na celu przedstawienie mojego niedorzecznego skojarzenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones