PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 265
ocen
6,3 10 1 6265
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood
Marko81

jak na razie na filmwebie jak i na imdb widziałam tylko 5 odcinków, zapewne mają gotowe tylko tyle. Pewnie jak serial się przyjmie dokręcą kolejne epizody. Miejmy taką nadzieję.

ocenił(a) serial na 7
elizabeth_otto

Będzie 10 w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 3
cariba666

Świetnie. Jestem świeżo po 3. odcinku i stwierdziłam, że 5 to byłoby za mało, skoro serial dopiero się rozkręca i wychodzi mu to na dobre, imo ; ).
Aczkolwiek powtórzę się - mam nadzieję, że to będzie jednosezonowa przygoda, jakiś mini serial z krótkim sezonem, a nie 4 x 20+ i ciągła irytacja, jak to w PLL...

ocenił(a) serial na 7
MademoiselleDrama

W PLL ma być 5 sezonów moim zdaniem powinni skończyć na 3 i wyeliminować nudne epizody. Od razu lepiej by się oglądało :) Ale w sumie trudno mi by było rozstać się z nim.

cariba666

PLL już dobiega końca, teraz tylko 1,5 sezonu pozostała na rozwikłanie tajemnicy, kto należy do A-TEAM i jak sie go pozbyć.

ocenił(a) serial na 7
octavessens

Wiem, przecież u góry napisałam :)

ocenił(a) serial na 3
Marko81

Słyszałem o 10 odcinkach.
Ale ten serial raczej nie przetrwa dłużej niż 1 sezon, bona amerykańskich portalach piszą, że ma bardzo słabą oglądalność. Niestety, nie przyjął się... To miał być tylko taki dodatek w przerwie na drugą część 4 sezonu w PLL.
Mnie na przykład nawet się podoba, ale widać jest zbyt trudno do ogarnięcia dla amerykańskich małolat. Ale pożyjemy, zobaczymy... PLL też powinno się dawno zakończyć, a jednak trwa... Może 4B uratuje poziom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones