PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 264
oceny
6,3 10 1 6264
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood

Jest tam wytłumaczone, że 5 żywioł to duch.
Ja uważam, że
Caleb - powietrze, symbolika, że wreszcie miasto zacznie żyć, oddychać dzięki temu, że się
pojawił.
Remy - zdecydowanie ziemia - podpora, ostoja osoba, która dąży do odkrywania tajemnic.
Luke - ogień - żywiołowy, reagujący nagle, instynktownie
Olivia - woda - przeciwieństwo swojego brata - woda-ogień, piękna spokojna dająca ukojenie.
Ja bym ich tak uporządkowała.
A co do klątwy. Być może to własnie 5 żywiołów jest w stanie pokonać klątwę. Spora ilość
mieszkańców (tych starszych) jest jej świadoma i kiedy Caleb się przedstawia, wydaje się, że
każdy coś o nim wie.

ocenił(a) serial na 6
DarkAngel1989

ja mam tylko nadzieje,ze nie przerwa tego serialu po 10 odcinku - bo poki co - wciagajacy! ani razu nie zerknelam na pasek z czasem i bylam zdziwiona ze to juz!

a co do Twojej teorii - charaktery tez bym tak przyporzadkowala,teoria ciekawa,ale... jaka role miala Miranda?! miala ich po prostu wszystkich zabic czy jak??

rachel20

Z góry zaznaczę, że widziałam 2 odcinki więc muszę nadrobić kolejne 2. Być może coś spowodowało, że klątwa została przerwana, coś poszło nie tak jak zawsze. Też mam nadzieję, że na 10 odcinkach się nie skończy. Myślałam tylko na początku, że odcinki będą emitowane do momentu kiedy na antenie wróci PLL.

ocenił(a) serial na 10
DarkAngel1989

Teoria bardzo ciekawa. Moim zdaniem Caleb i Miranda to "ci pierwsi" Caleb i Miranda, dzięki ofierze tych staruszków i tylko oni mogą to przerwać. Jeśli będzie tyko 10 odcinków to ogłaszam to najgorszym serialem ever! Możliwa jest przerwa jak w PLL. Informujcie mnie bo to takie wciągające!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones