PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 264
oceny
6,3 10 1 6264
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood

W ostatnim wyemitowanym odcinku prawie pocałował Mirandę (gdyby im nie przeszkodzono na
pewno by to zrobił) i chciał z nią zostac (jako duch), podczas gdy kilka godzin wcześniej wyznaje
Hannah miłosć.... no jak dla mnie to zwykły dupek:)

ocenił(a) serial na 9
fox18

Nie do końca, ponieważ z tego co dowiedzieliśmy się w ostatnim odcinku Caleb i Miranda są sobie przeznaczeni, byli razem w 'poprzednim' życiu etc., więc nie miał on raczej na to wpływu że sprawy z Mirandą potoczyły się tak, a nie inaczej :D

ocenił(a) serial na 5
LadyRedCoat

Autor tematu trochę racji ma. Przeznaczenie Mirandy i Caleba nie ma nic wspólnego z tym co Caleb mowi Hannie. Ale jednak do niczego nie doszło więc tak jakby nic sie nie stało :)

fox18

jak się Caleb rozstanie z Hanna, to może w końcu coś się w PLL ruszy ;d niech on sobie żyje w tym Ravenswood i 'zabawia' się z duchami.. skoro lubi?

ocenił(a) serial na 2
ephelouss

Racja, z resztą on jest nudny i wygląda jak mutant - wkurzał mnie od kiedy tylko się pojawił w pll. Byłem wręcz szczęśliwy, że wyjeżdża w finale sezonu 1 - wtedy popubiłem Monę, ale niestety wrócił, więc ;<

Dobrze, że gra w tym gniocie Ravenswood, niech tutaj zostanie^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones