PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 265
ocen
6,3 10 1 6265
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood

Chłopak Olivi - przewidywalne to było, ze okażę się 'złym'. Już w momencie, gdy zaczął pomagać odczytywać mapę domyśliłem się tego.

Już teraz widać, ze wujek Mirandy i Grunwald to ci dobrzy. Celowo przedstawia się ich w takim świetle, aby był później zwrot akcji. Jej wujek zbiera włosy, aby dusze nie mogły dostać się do piekla za sprawą demonów. Broni te dusze przed klątwą. Żeby wspomniany na końcu odcinka "ON" nie mógł ich porwać. Dlatego tak szybko kopali grób i chcieli włos, żeby uchronić Mirandę przed wiecznym zostaniem z jej fake matką.

Kto jest tym złym, "ON"? Obstawiam tego dużego murzyna - ojca Remy. Idealnie pasuje. Nie są to spoilery, a przemyślenia - nie odpowiadam więc jeżeli się sprawdzą ;)

ocenił(a) serial na 8
Faker

No ciekawe, ciekawe. Na bank będzie jakiś duży zwrot akcji.
Ojciec Remy by mi nieszczególnie pasował, może wprowadzą nową postać?
Poza tym, ta mała dziewczynka była dosyć przerażająca. Ciekawe jaka ich w tym wszystkim rola.

obscure

Ta dziewczynka nie żyje, pewnie zbłąkana dusza, którą kieruje jakiś demon, wspomniany "ON". Pewnie w ramach happy endu tą dziewczynkę nasi bohaterowie też uwolnią na końcu i odejdzie do nieba wspólnie z innymi duchami.

ocenił(a) serial na 6
Faker

to jest chyba ta sama dziewczynka ktora Hanna widziala na imprezie Hallowen w Raveswood.. dwie "blizniaczki" w czerwonych plaszczykach po czym okazalo sie ze jedna to zapewne matka

rachel20

Moty tych bliźniaczek w czerwonych płaszczach przewija się dość długo. Była tez dziewczynka w domu mamy Hanny i Ali opowiadała historie o tym jak jedna mala bliźniaczka zabiła swoja siostrę. Może jakoś to połączą.

Faker

"ON" = Big A ? ;Już chyba nic by mnie nie zdziwiło. :)

ocenił(a) serial na 6
DarkAngel1989

A mnie by jednak zdziwilo - nic nie wskazuje na to zeby A byl jakis demon. I mam nadzieje ze nie wpadna na taki poryty pomysl :p

ocenił(a) serial na 3
DarkAngel1989

No proszę Cię - gdyby coś takiego zrobili, to by był idiotyzm dziesięciolecia. :D
Ale powiem ci, że też bym się wcale nie zdziwił... Po tej durnej grafomance Marlene King wszystkiego można się spodziewać. ;p

MrJigssaw

Z każdym odcinkiem PLL trudniej o logiczne wytłumaczenie ;p Więc albo A = ON albo któraś z dziewczyn jest psychicznie chora i dzieje się to w jej głowie albo... robią z nas kretynów;p

DarkAngel1989

Raczej wyraźnie nie połączą tych seriali. To tylko spin off. Zdziwiłbym się, gdyby w ogóle motyw A miał się w jakiejkolwiek formie pojawić w tym serialu.

Faker

Pewnie masz racje, ale próbuje sobie wytłumaczyć jakoś te dziwne zwroty akcji i niedokończone wątki w PLL.

Faker

Czyli wszystko przewidziałem po 4 odcinkach. Bardzo przewidywalny. Raczej nie będę oglądał 2 sezonu. Serial słaby.

Faker

nie będzie już kolejnego sezonu, to sobie nie obejrzysz

olgaaaem

I bardzo dobrze, bo i tak wszystko rozszyfrowałem to po co oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones