PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 264
oceny
6,3 10 1 6264
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood

Niestety scenarzystów troszkę poniosło, za dużo tu mroku i fikcji. PLL jest rewelacyjne (choć też początkowe sezony były moim zdaniem najlepsze), a "Ravenswood" kojarzy mi się z sagą "Zmierzch". PLL na początku było swojego rodzaju horroro-dramatem, a "Ravenswood" to thriller w wersji sci-fi.

ocenił(a) serial na 4
doyna

Zgadzam się, jestem bardzo rozczarowana. Serial jest banalny, a wręcz tandetnie "mroczny" i "straszny". Myślałam, że będzie świetnym uzupełnieniem Pretty Little Liars, ale twórców naprawdę poniosło i to w złą stronę. Oglądam tylko z sentymentu za Kłamczuchami, ale jeśli dalej będą takie przewidywalne bajki, to niestety moja przygoda z Ravenswood szybko się skończy.

ocenił(a) serial na 4
obsydianowa

*z sentymentu do Kłamczuch, wybaczcie :D

ocenił(a) serial na 2
doyna

Już się bałam, że to wyłącznie moja opinia. A najgorsze jest to co zrobili z Calebem- nie dość, że prawie całkiem go zmienili to jeszcze ciągle wciskają mu tą irytującą Mirandą. Że niby są bratnimi duszami. No nie mogę..

ocenił(a) serial na 2
RedCoat94

miało być *wciskają mu tą irytującą Mirandę.

ocenił(a) serial na 5
RedCoat94

Akurat tę Mirandę nawet polubiłam, ale ciekawe co jest przewidziane w dalszym scenariuszu - jakiś romans, flirt? I co, Caleb będzie kręcił z duchem :D? Nie no, fajnie fajnie... :P

ocenił(a) serial na 2
doyna

To chyba zależy od oglądalności. Jeżeli sezon zdejmą po 1 sezonie to Caleb raczej wróci do PLL (oby!) a jak nie to nie wiadomo. Jak się uprą na Maleb to albo uśmiercą Caleba albo ożywią Mirandę.

ocenił(a) serial na 5
RedCoat94

Wszystko jest tutaj możliwe... :D

ocenił(a) serial na 3
RedCoat94

Mirandę, która nie żyje, a i tak chce się z nim bzykać czemu dała sygnały w 1x06. xD

doyna

Dla mnie ten serial jest dużo ciekawszy niż PLL bo tutaj sie coś dzieje i są różne rzeczy a w PLL tylko nudne A i kto nalezy do jego druzyny bla bla bla

ocenił(a) serial na 7
Marko81

Zgadzam się :)

ocenił(a) serial na 3
doyna

Bo Ravenswood powstało bez ambicji, tylko dla kasy. Ale serial ma ponoć tak słabą oglądalność, że zostanie skasowany, nie będzie drugiego sezonu a Caleb podobno ma umrzeć. Krytyka też suchej nitki na tym nie zostawiła...
Ale da się oglądać - głównie ze względu na urocze aktorki.

ocenił(a) serial na 2
MrJigssaw

''Bo Ravenswood powstało bez ambicji, tylko dla kasy.''

Cieszę się, że w końcu ktoś to napisał.

ocenił(a) serial na 5
RedCoat94

Chyba rzeczywiście macie rację... Boję się, że podobnie będzie z kolejnymi sezonami PLL, że będą robione po prostu "na siłę".

ocenił(a) serial na 2
doyna

Moim zdaniem PLL już jest robione na siłę. To już zdecydowanie nie jest ten poziom co kiedyś i pewna granica (absurdu) została już przekroczona. Mam tylko nadzieję że 5 sezon będzie naprawdę ostatnim.

ocenił(a) serial na 3
RedCoat94

Prawda. 5 sezon jest całkowicie zbędny i pewnie będzie tylko gorzej, ale co poradzić...

użytkownik usunięty
MrJigssaw

"a Caleb podobno ma umrzeć"

Skąd te głupoty?

ocenił(a) serial na 3

Z amerykańskiego forum o serialu - nic sprawdzonego.
Ale skoro serial ma nie być kontynuowany - wszystko możliwe.

użytkownik usunięty
MrJigssaw

Nie mówię, że niemożliwe, ale nikt takiego dokładnego spoilera nie poda do wiadomości...

ocenił(a) serial na 5
doyna

Mi serial się podoba , lubie takie klimaty fantasy , tylko jak na tą chwile trochę mało wspólnego z PLL . Nie za bardzo potrafie pojąć jak z serialu takiego powiedzmy obyczajowego dramatu ( PLL ) mogli zrobić spin off fantastyczny , ale jeśli serial się zachowa to mam nadzieje ze znajdą na to jakieś wytłumaczenie :)

ocenił(a) serial na 7
doyna

A mnie ten serial zaciekawił, zdecydowanie oglądam go z większą przyjemnością niż Pretty Little Liars, które jest już dla mnie nudne. Mam nadzieję, że Ravenswood skończą na tym sezonie lub max na następnym, aby nie zrobiła się z niego papka.

ocenił(a) serial na 8
alittlebirdtoldme

Częściowo podzielam opinię. Mnie również zaciekawił, lubię tego typu klimaty. Co do PLL pierwsze 3 sezony rewelacja, dalej... hmm szału niema, wręcz przeciwnie, trochę wieje nudą. Jakoś przebolałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones