PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688860}

Ravenswood

6,3 6 265
ocen
6,3 10 1 6265
Ravenswood
powrót do forum serialu Ravenswood

bo cholera mimo, że serial mi się nie podobał bo jest moim zdaniem badziewny i bez
najmniejszego sensu to jednak chciałabym wiedzieć jak się skończy:O jedyne co to ciekawi mnie
rozwiązanie tej klątwy mogliby chodź jeden odcinek na ten temat zrobić.

ocenił(a) serial na 9
rebelliousxx33

podobno nie będzie.. czytałam na faceboooku na profilu tłumaczy tego serialu, że nie będzie 2 sezonu gdyż serial został usunięty... szkoda bo nic się nie rozwiązało tak naprawdę...

ocenił(a) serial na 3
rebelliousxx33

Niestety ale nie będą organizować ekipy dla jednego odcinka.
Mi się też serial nie podobał, był słaby, brak mu tego czegoś co sprawia, że nie możesz oderwać się od ekranu.
Już po pierwszych odcinka wiało nudą, więc nie dziwię się, że oglądalność była zerowa.

bilomino

tak to prawda, mi też się nie podobał. nudny strasznie, ale mimo wszystko chciałabym znać wyjaśnieine :D

ocenił(a) serial na 6
bilomino

eeetam niezgadzam się serial był interesujący wakt inny niż Słodkie kłamstewka ale własnie dlatego był ciekawy gdyby był identyczny co do pierwowzoru to był by dopiero nudny

ocenił(a) serial na 3
Baal

Honestly ? był nudny jak flaki z olejem....

Baal

Wiesz niby coś innego zawsze jest fajne, ale jednak pociągnęli to w złym kierunku. Przynajmniej dla mnie.

rebelliousxx33

z chęcią się dowiem co przez te 10 odcinków się działo (tak mocno w skrócie), bo przebrnęłam ledwo przez połowę pierwszego odcinka przez drewnianą grę aktorską i ogólną słabość montażu (co mnie mocno zdziwiło, PLL jest akurat świetnie kręcone).

Ayashi

ja dobrnęłam chyba do 6 odcinka, ale gdyby kręcili dalej to bym oglądała. A tak to nie ma sensu.

rebelliousxx33

w PLL w 100 odcinku wraca Caleb i podobno wyjaśni co się zdarzyło w Ravenswood. zobaczymy...

youarenotalone18

właśnie obejrzałam 10 odc - ostatni, szkoda bo się wciągnęłam się w ten serial. Dobrze chociaż że Caleb wraca w 5 serii do PLL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones